Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Darkest Dungeon? Darkest Dungeon poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Darkest Dungeon odpowiada na pytanie w jakim czasie można ukończyć ten tytuł w przeróżnych wariantach.

  1. Darkest Dungeon to strategiczna gra turowa z elementami RPG, w której zadaniem gracza jest przemierzanie lochów wraz z zrekrutowanymi członkami drużyny. Tytuł ten jest naprawdę ciężki do ukończenia nawet na najsłabszym poziomie trudności. Szacowany czas ukończenia samych misji głównych to około 53 godziny, jednak mniej doświadczeni gracze mogą napotkać trudności przez co czas potrzebny na skończenie wątku fabularnego może być o wiele dłuższy.
  2. W Darkest Dungeon warto również wypełniać misje poboczne, zdobywając przy tym potrzebne surowce do przetrwania, gdyż bez nich może być naprawdę ciężko z przeżyciem członków drużyny i ukończenia gry. Czas potrzebny na wykonanie wszystkich misji pobocznych wraz z misjami głównymi to 77 godzin. Pokazuje to jak dużo w Darkest Dungeon jest wiele rzeczy do wykonania.
  3. Dla ludzi, którzy chcą wymasterować grę i ukończyć ją w 100%, zdobywając przy tym wszystkie możliwe trofea, gra może potrwać nawet 106 godzin, co jest już naprawdę dużym wynikiem.