Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Darkest Dungeon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wejście na Dziedziniec | Dziedziniec | Darkest Dungeon The Crimson Court Darkest Dungeon poradnik, solucja

Ilość Zaproszeń na Dziedziniec sprawdzić można na ekranie wysyłania drużyny na misję. - Wejście na Dziedziniec | Dziedziniec | Darkest Dungeon The Crimson Court - Darkest Dungeon - poradnik do gry
Ilość Zaproszeń na Dziedziniec sprawdzić można na ekranie wysyłania drużyny na misję.

Jak przeczytać można w rozdziale "Ogólne informacje", z wejściem na Dziedziniec jest mały problem. By to zrobić, musisz najpierw zdobyć Zaproszenie, specjalny, powiązany z bossami przedmiot, które umożliwia wejście do strefy wprowadzonej w dodatku Crimson Court. Na jednym Zaproszeniu wejść można tylko raz - gdy twoja drużyna opuści to miejsce, kolejne wejście wymagać będzie nowego Zaproszenia. Możliwość zdobycia Zaproszenia powiązana jest z poziomem Zarazy w twoim mieście. Ten sprawdzić można w lewym górnym rogu ekranu, z którego wysyłać można drużyny na misje. Musisz wykonać kilkanaście "normalnych" misji w pozostałych miejscach, by podnieść wskaźnik Zarazy na Niski, Średni i wreszcie Wysoki. Wysoki jest tym, który w tym momencie cię interesuje.

Gatekeeper - wróg, od którego zebrać można Zaproszenie. - Wejście na Dziedziniec | Dziedziniec | Darkest Dungeon The Crimson Court - Darkest Dungeon - poradnik do gry
Gatekeeper - wróg, od którego zebrać można Zaproszenie.

Gdy tylko osiągnie ten poziom, będzie możliwe spotkanie nowego wroga (w towarzystwie innych przeciwników unikalnych dla Dziedzińca) zwanego Gatekeeper. Jest to wariacja wroga, którego z pewnością do tego momentu spotkałeś już przynamniej kilka razy. Gdy go zabijesz, upuści on jedną sztukę Zaproszenia na Dziedziniec. Wroga tego można rzecz jasna pokonać wielokrotnie podczas misji, zbierając nawet do kilkunastu Zaproszeń, zanim w ogóle zdecydujesz się wybrać na Dziedziniec. Nie ma też żadnego ograniczenia co do tego, gdzie pojawia się Gatekeeper - chociaż wydaje się, iż częściej trafić można na niego w Kniei i Norowisku.

Uwaga - gdy zabijesz bossa, który powiązany był z danym zadaniem (Baron, Wicehrabia, Hrabina), poziom Zarazy spadnie z powrotem do poziomu "brak". Gdy tak się stanie, będzie trzeba na nowo podbić go do Wysokiego i zapolować na wspomniane stwory, by zdobyć nowy rodzaj Zaproszeń.