Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Z drżącym sercem (kroki 5 - 7) | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Krok 5, Wariant A: Zabij sukkuba

Jeśli postanowisz zabić sukkuba staniesz do walki natychmiast - Z drżącym sercem (kroki 5 - 7) | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Jeśli postanowisz zabić sukkuba staniesz do walki natychmiast. Musisz uważać, gdyż Twój przeciwnik również zna kilka sztuczek. Korzystaj ze znaku Quen, staraj się nie atakować, gdyż kobieta również go aktywowała.

Krok 6: Porozmawiaj z Ele'yasem

Powróć do Ele'yasa (M15, 6), przekaż mu, iż zabiłeś osobę odpowiedzialną za tajemnicze morderstwa. Otrzymasz w nagrodę oreny oraz miecz Angivare.

Nagroda: 200 XP

Krok 5, Wariant B: Porozmawiaj z Ele'yasem

Dowiesz się, iż jeden mężczyzna zakochał się w sukkubie i zabija jej kochanków - Chodzi o Eleyasa - Z drżącym sercem (kroki 5 - 7) | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Dowiesz się, iż jeden mężczyzna zakochał się w sukkubie i zabija jej kochanków - Chodzi o Ele'yasa. Możesz pomóc kobiecie bądź odwrócić się od niej - przejdziesz wtedy do sekcji Krok 5, Wariant A. Jeśli postanowisz zbadać sprawę, powróć do Ele'yasa (M15, 6) - wciąż będziesz mógł zmienić zdanie.

Krok 6: Oskarż Ele'yasa przed Iorwethem lub zabij sukkuba

Pamiętaj, iż wciąż możesz powrócić do sukkuba i go zabić (Krok 5, Wariant A). Jeśli postanowisz donieść Iorwethowi, znajdziesz go w górnej części miasta (M15, 18).

Uwaga! Jeśli nie masz żadnych dowodów na winę Ele'yasa musisz powrócić do krasnoludzkich katakumb (M13, 14) i wyciągnąć z ciała (M18, 3) przy pomocy narzędzi chirurgicznych - zakupisz je u Felicji Cori (M15, 17) - kawałek metalu.

Pokaż odłamek Iorwethowi. Niestety Ele'yas zdąży uciec nim dorwie go elf.

Krok 7: Porozmawiaj z sukkubem

Udaj się ponownie do sukkuba (M13, 2), tym razem w spalonej wiosce natrafisz na Eleyasa, który od razu Cię zaatakuje - Z drżącym sercem (kroki 5 - 7) | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Udaj się ponownie do sukkuba (M13, 2), tym razem w spalonej wiosce natrafisz na Ele'yasa, który od razu Cię zaatakuje. Elf walczy przy pomocy dwóch ostrzy, więc musisz bardzo uważać. Staraj się go często unieruchamiać znakiem Yrden. Twój przeciwnik walczy jak szalony cały czas napierając na Ciebie, pamiętaj więc także o ochronie znakiem Quen i częstych odskokach.

Gdy pozbędziesz się oponenta, wejdź do mieszkania sukkuba i porozmawiaj z nią - Z drżącym sercem (kroki 5 - 7) | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Gdy pozbędziesz się oponenta, wejdź do mieszkania sukkuba i porozmawiaj z nią. Możesz zaznać rozkoszy bądź odmówić. Jeśli się zgodzisz, po zakończonym stosunku obraz będzie przez kilka chwil rozmazany (gdyż zostanie wyssana z Ciebie energia).

Nagroda: 200 XP