Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zlecenie na harpie | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Zlecenie na harpie

Zleceniodawca: Tablica ogłoszeń (M15, 2)

Krok 1: Dowiedz się więcej na temat harpii

Z zadaniem powiązana jest karta z tablicy ogłoszeń Ogłoszenie o zamknięciu kopalni - Zlecenie na harpie | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Z zadaniem powiązana jest karta z tablicy ogłoszeń "Ogłoszenie o zamknięciu kopalni". Dobrym pomysłem jest zabranie ogłoszenia z tablicy oraz wykonywanie innych zadań - pierwsza część tego wykona się niemal samodzielnie. W celu dowiedzenia się więcej o życiu harpii musisz je po prostu zabijać. Eliminowanie możesz rozpocząć w kamieniołomie (M13, 3), gdzie znajdziesz mnóstwo tych potworów.

Krok 2: Użyj pułapek na harpie

Kiedy zabijesz wystarczająco dużo potworów, wyświetli się odpowiedni komunikat aktywujący drugą część zadania - Zlecenie na harpie | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Kiedy zabijesz wystarczająco dużo potworów, wyświetli się odpowiedni komunikat aktywujący drugą część zadania. Zauważysz gniazda harpii na pułkach skalnych. Niestety nie jesteś w stanie się tam wdrapać - musisz użyć pułapek, które harpie zabiorą z ziemi i polecą z nimi do gniazd tym samym niszcząc je.

Schemat pułapki na harpie możesz zakupić u Hagarta (M15, 13), aby ją utworzyć potrzebujesz 2x olej, 1x kloc drewna, 1x ruda srebra. Łącznie potrzebujesz siedmiu pułapek.

Cztery pułapki musisz rozstawić w kamieniołomach (M13, 3), pozostałe trzy w legowisku harpii (M13, 6) - wejdziesz tam podczas wątku głównego w zadaniu W pogoni za magią.

Krok 3: Odbierz nagrodę od Cecila Burdona

Gdy tylko zniszczysz wszystkie tunele, zgłoś się do Cecila Burdona (M15, 12), u którego odbierzesz nagrodę - Zlecenie na harpie | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Gdy tylko zniszczysz wszystkie tunele, zgłoś się do Cecila Burdona (M15, 12), u którego odbierzesz nagrodę. Otrzymasz również runę ognia oraz trochę orenów.

Nagroda: 100 XP