Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pokerowa twarz- Vergen | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Pokerowa twarz: Vergen

Zleceniodawca: Dom kowala (M15, 3)

Krok 1: Wygraj kilka partii kościanego pokera

W Vergen znajdziesz kilku krasnoludów chętnych do gry w kości, jednak by móc zmierzyć się z kolejnymi, musisz wpierw pokonać Brunona Biggsa oraz Corneliusa Mayera - Pokerowa twarz- Vergen | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

W Vergen znajdziesz kilku krasnoludów chętnych do gry w kości, jednak by móc zmierzyć się z kolejnymi, musisz wpierw pokonać Brunona Biggsa oraz Corneliusa Mayera.

Uwaga! Staraj się nie machać zbyt mocno kośćmi, gdyż mogą wylecieć poza stół! Jeśli kość znajdzie się na planszy - zostanie zaliczona.

Po rzucie następuje wybór kości do jeszcze jednego rzutu, a następnie ponowna licytacja. Po drugim rzucie gra się kończy i osoba z lepszym układem wygrywa.

Możliwe układy: nic, para, dwie pary, trójka, kareta (cztery takie same), strit (1-5 lub 2-6), full (trzy takie same i dwie inne takie same), pięć takich samych.

Krok 2: Wygraj w kościanego pokera z karczmarzem z Vergen

Kolejnym przeciwnikiem jest karczmarz (M15, 1) - Pokerowa twarz- Vergen | Akt 2 - Iorweth - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Kolejnym przeciwnikiem jest karczmarz (M15, 1).

Krok 3: Wygraj w kościanego pokera ze starostą Cecilem Burdonem

Przedostatnim przeciwnikiem jest starosta Cecil Burdon, którego powinieneś znaleźć w jego domu (M15, 12). Tym razem rozgrywka może już nie być taka łatwa, starosta ma wiele szczęścia.

Krok 4: Wygraj w kościanego pokera z pomocnikiem kowala w Vergen

Twój ostatni rywal, to pomocnik kowala, Hagart, którego znajdziesz w górnej części miasta (M15, 13). Jeśli uda Ci się wygrać, możesz zabrać pieniądze bądź jeden z trzech schematów meteorytowych stali (do wyboru niebieska, czerwona, żółta).