Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Narada wojenna | Akt 2 - Iorweth - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Narada wojenna

Zleceniodawca: Automatycznie po ukończeniu zadania Preludium do wojny: Aedirn.

Krok 1: Idź za Skalenem, potem udaj się na obrady

Tuż po przybyciu do Vergen, wpierw będziesz musiał rozgościć się w swojej komnacie - Narada wojenna | Akt 2 - Iorweth - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Tuż po przybyciu do Vergen, wpierw będziesz musiał rozgościć się w swojej komnacie. Podążaj za Skalenem do karczmy kocioł (M15, 1). Niestety wewnątrz nie znajdziesz żadnej skrzyni na przechowywanie przedmiotów. Nim zaczniesz się rozglądać po mieście w poszukiwaniu zadań pobocznych, warto wpierw dokończyć to zadanie - zostanie wtedy otwarta brama i tym samym druga część miasta stanie przed Tobą otworem.

Krok 2: Udaj się na naradę wojenną

Gdy będziesz gotów, udaj się na miejsce narady wojennej, do Kasztelu Trzech Ojców (M15, 4) - miejsce obrad znajdziesz po przejściu przez długi korytarz - Narada wojenna | Akt 2 - Iorweth - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Gdy będziesz gotów, udaj się na miejsce narady wojennej, do Kasztelu Trzech Ojców (M15, 4) - miejsce obrad znajdziesz po przejściu przez długi korytarz. Podczas narady pojawi się Iorweth, a chwilę później Saskia upadnie otruta winem. Gdy smokobójczyni zostanie przetransportowana w bezpieczne miejsce, porozmawiaj z Filippą i wypytaj czego potrzebuje, aby stworzyć antidotum. W celu utworzenia mikstury potrzebujesz: nieśmiertelnika (podziemna odmiana naparstnicy purpurowej), róży pamięci, nadludzkiej dawki mocy oraz królewskiej krwi.

Zostaje odblokowane zadanie Wieczna bitwa.

Zostaje odblokowane zadanie Królewska krew.

Zostaje odblokowane zadanie Gdzie jest Triss Merigold?.

Zostaje odblokowane zadanie W pogoni za magią.

Zostaje odblokowane zadanie Kwestia życia i śmierci.

Zostaje odblokowane zadanie Podziemne życie.

Uwaga! Po ukończeniu tego zadania, gdy tylko podejdziesz pod bramę (M15, 5), zostanie ona otwarta i zyskasz tym samym dostęp do dalszej części miasta oraz możliwość wyjścia do Doliny Pontaru.