Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jeden na jednego- Flotsam | Akt 1 - zadania poboczne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Jeden na jednego: Flotsam

Zleceniodawca: Sheridan (M7, 3)

Krok 1: Pokonaj w walce pierwszego pięściarza

Nie sposób przegapić oraz nie usłyszeć walczących chłopów w dolnej części karczmy (ogromne zgromadzenie również mówi samo za siebie) - Jeden na jednego- Flotsam | Akt 1 - zadania poboczne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Nie sposób przegapić oraz nie usłyszeć walczących chłopów w dolnej części karczmy (ogromne zgromadzenie również mówi samo za siebie). Gdy tylko porozmawiasz z kimkolwiek, automatycznie odezwie się Sheridan. Zaproponuje Ci walkę o bardzo prostych zasadach - musisz pokonać przeciwnika. Walka na pięści to po prostu Quick Time Event (QTE) - musisz wciskać odpowiednie klawisze, które będą wyświetlały się na ekranie. Pierwszym przeciwnikiem jest Odo - nie powinien stanowić żadnego problemu, nawet jeśli nie będziesz poprawnie trafiał za każdym razem.

Stawka w tej walce: 5 - 10 orenów.

Krok 2: Pokonaj w walce na pięści Naizdupa

Drugim przeciwnikiem jest Naizdup, podobnie jak wcześniej - powinieneś sobie bezproblemowo dać z nim radę - Jeden na jednego- Flotsam | Akt 1 - zadania poboczne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Drugim przeciwnikiem jest Naizdup, podobnie jak wcześniej - powinieneś sobie bezproblemowo dać z nim radę.

Stawka w tej walce: 10 - 15 orenów.

Po tej walce na ubocze przywoła Cię Ziggy, który zaproponuje Ci walki, za które możesz zdobyć jeszcze więcej. Zostaje odblokowane zadanie Podziemny krąg.

Krok 3: Pokonaj w walce na pięści Małego Dodę

Ostatni przeciwnik stoi na wyższym poziomie niż poprzednicy, staraj się nie dać znokautować. Próbuj nie pomylić się podczas wciskania klawiszy. Gdy wygrasz, turniej dobiegnie końca, zostaniesz mistrzem.

Stawka w tej walce: 20 - 25 orenów.