Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Wiedźmin 2 Zabójcy Królów? poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Na tej stronie poradnika do Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dowiesz się, ile godzin potrzeba na to, aby ukończyć grę w różnych wariantach; przechodząc samą fabułę, fabułę wraz z wszystkimi misjami pobocznymi oraz zdobywając przy tym wszystkie trofea.

  1. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to gra RPG akcji z dużym światem i jeszcze większą ilością potworów. Gracz w świecie gry ma naprawdę wiele do odkrycia. Sam wątek fabularny Wiedźmina 2 zajmuje około 25 godzin, co nie oznacza, że nie może potrwać dłużej. Wszystko zależne jest od poziomu, który wybraliśmy. Na poziomie normalnym jest to 25 godzin, jednakże na wyższych rozgrywka może znacznie się wydłużyć.
  2. Fabuła to jednak nie wszystko w Wiedźminie 2, jak przystało na pełnoprawnego RPGa, w grze są zadania poboczne, których ukończenie też swoje zajmuje. Aby przejść Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wraz z ukończonym wątkiem fabularnym oraz wszystkimi zadaniami pobocznymi, należy poświęcić na to około 35 godzin gry.
  3. Jeśli jednak masz ochotę na to, aby ukończyć grę w 100%, co za tym idzie, zdobyć wszystkie trofea, na grę będziesz musiał poświęcić mniej więcej 55 godzin. Gra ma naprawdę wiele do zaoferowania w kwestii trofeów, a żeby je zdobyć, niekiedy będzie trzeba mocno ulepszyć zarówno ekwipunek jak i postać.