Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kejran (krok 5) | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Krok 5: Pokonaj kejrana w jego leżu

Przeniesiesz się tuż pod legowisko potwora (M8, 11), Sheala wywabi potwora i utrzyma go w ryzach, Twoim zadaniem będzie pokonanie kejrana - Kejran (krok 5) | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Przeniesiesz się tuż pod legowisko potwora (M8, 11), Sheala wywabi potwora i utrzyma go w ryzach, Twoim zadaniem będzie pokonanie kejrana. Podobnie jak za pierwszym razem z Triss, zejdź po półkach skalnych na niższe poziomy.

Uwaga! Staraj się nie zajść zbyt daleko, pamiętaj o tym, aby wypić eliksir Mangusta - jeśli postanowiłeś go sporządzić, czyli wykonać zadanie Kejran: cieniokost. Mikstura będzie działała przez 10 minut.

Gdy tylko rozpocznie się walka biegnij w prawo bądź lewo - przede wszystkim nie stój naprzeciw potwora, gdyż ten pluje toksynami oraz atakuje dwiema środkowymi mackami - Kejran (krok 5) | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Gdy tylko rozpocznie się walka biegnij w prawo bądź lewo - przede wszystkim nie stój naprzeciw potwora, gdyż ten pluje toksynami oraz atakuje dwiema środkowymi mackami. Staraj się trzymać maksymalnie na uboczu.

Uwaga! Miejsce na pułapkę pokaże się tylko wtedy, jeśli udało Ci się zdobyć żelazną ramę w zadaniu Niemoralna propozycja, zakupiłeś od Cedrika schemat pułapki na kejrana oraz ją skonstruowałeś.

Na ziemi zauważysz dwa miejsca na pułapkę, oświetlone na żółto. Uważaj na mackę stwora, masz dosłownie kilka sekund między kolejnymi atakami aby ustawić sidła. W momencie, gdy zastawisz pułapkę biegnij czym prędzej na druga stronę - wciąż pamiętając, by trzymać się jak najbardziej na uboczu.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie