Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kejran (kroki 1 - 4) | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Kejran

Zleceniodawca: Automatycznie po pierwszej rozmowie z Jaskrem i Zoltanem po uratowaniu ich w zadaniu Z woli boskiej i katowskiej.

Uwaga! Nim udasz się na walkę z kejranem (Krok 4) warto wykonać zadanie Niemoralna propozycja, podczas którego zaczepia Cię pewien mężczyzna z informacją o pułapce na kejrana.

Krok 1: Zbadaj co wydarzyło się na nadbrzeżu / Popytaj w karczmie o potwora z rzeki

Kiedy tylko zakończysz rozmowę w tawernie ze swoimi towarzyszami, w pewnym momencie wbiegnie chłop oznajmiający o ponownym ataku bestii - Kejran (kroki 1 - 4) | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Kiedy tylko zakończysz rozmowę w tawernie ze swoimi towarzyszami, w pewnym momencie wbiegnie chłop oznajmiający o ponownym ataku bestii. Triss zauważy, iż ktoś rzuca zaklęcia i lepiej się przyjrzeć sprawie z bliska. Wyjdź tylnymi drzwiami, prowadzącymi do portu, kiedy tylko znajdziesz się na zewnątrz uruchomi się przerywnik filmowy. Zauważysz jak pewna kobieta (jeśli wykonałeś zadanie Niemoralna propozycja poznasz, iż jest to Sheala) rzucając zaklęcie w stronę macki potwora odpędza go od portu. Nie tracąc ani chwili biegnij na miejsce (M7, 9).

Podejdź do grupki zgromadzonych ludzi i wtrąć się do rozmowy (bądź odczekaj, aż zostaniesz zauważony) - Kejran (kroki 1 - 4) | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Podejdź do grupki zgromadzonych ludzi i wtrąć się do rozmowy (bądź odczekaj, aż zostaniesz zauważony). Jeden z wieśniaków skarży się, że kobieta nie pomogła jego przyjacielowi, którego potwór omal nie wciągnął do wody. Mężczyzny możesz się pozbyć w sposób łagodny - zadać mu pytanie czy sam nie chciałby zmierzyć się z potworem, skoro przeszkadza mu, iż ktoś w ogóle próbuje pomóc. Możesz użyć także zastraszania bądź wymuszania znakiem Axii.

Gdy mieszkańcy się rozejdą przybędzie Ludwig Marse z propozycją zabicia potwora - Kejran (kroki 1 - 4) | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Gdy mieszkańcy się rozejdą przybędzie Ludwig Marse z propozycją zabicia potwora. Wszelkie sprawy finansowe mające związek z nagrodą musisz ustalić z kupcami na nabrzeżu do Flotsam.

Zostaje odblokowane zadanie Kejran: kwestia ceny.

Kolejna nadejdzie Triss, która przedstawi Ci Shealę. Po wymianie uprzejmości dowiesz się, że jeden z elfów - Cedric może posiadać jakieś informacje na temat kejrana.

Krok 2: Porozmawiaj z Cedrikiem

Tuż po przejściu przez bramę miasta natkniesz się na Triss, będzie chciała odwieść Cię od pomysłu walki z kejranem - Kejran (kroki 1 - 4) | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Tuż po przejściu przez bramę miasta natkniesz się na Triss, będzie chciała odwieść Cię od pomysłu walki z kejranem. Niezależnie jak poprowadzisz rozmowę, nic się nie zmieni, Cedrika znajdziesz najprawdopodobniej na wieży obserwacyjnej (M7, 7). Zapytaj się go, czy jest w stanie pomóc Ci w walce z kejranem. Zbyt wiele się nie dowiesz, warto więc samemu udać się do legowiska potwora i poszukać wszelkich śladów, które mogą okazać się pomocne. Cedric wskaże Ci lokalizacje. Triss użyje teleportu i spotka Cię na miejscu.

Uwaga! Cedric posiada schemat: pułapka na kejrana. Jeśli ukończyłeś zadanie Niemoralna propozycja i udało Ci się pozyskać żelazną ramę w rezydencji Loredo, warto zakupić schemat i przygotować pułapkę - ułatwi Ci ona walkę z potworem.

Zostało jeszcze 46% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie