Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Twarde lądowanie | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Twarde lądowanie

Zleceniodawca: Automatycznie po rozpoczęciu pierwszego rozdziału

Krok 1: Podążaj wybrzeżem do Flotsam

Roche z uwagi na niepewność rządzącego Flotsam komendanta Loredo postanawia zacumować nie w porcie, lecz przy brzegu nieopodal miasta (M8, 1) - Twarde lądowanie | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Roche z uwagi na niepewność rządzącego Flotsam komendanta Loredo postanawia zacumować nie w porcie, lecz przy brzegu nieopodal miasta (M8, 1). Gdy tylko opuścisz pokład statku, zeskakując na ziemię, Triss i Roche rozpoczną wędrówkę - udaj się za nimi.

Uwaga! W jednej ze skrzyń znajdziesz przedmiot Diagram: Wiedźmiński srebrny miecz, przydatny w zadaniu Miecz na potwory.

Jak już będziesz gotów - udaj się za swoimi towarzyszami. W pewnym momencie usłyszysz grę na flecie, którą Roche rozpozna. Natrafisz na Iorwetha (M8, 2), sławnego elfiego dowódcę.

Krok 2: Chroń Roche'a i Triss. Przedostań się do Flotsam

Po wymianie uprzejmości będziesz musiał wybrać jedną z trzech opcji dialogowych - Twarde lądowanie | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Po wymianie uprzejmości będziesz musiał wybrać jedną z trzech opcji dialogowych.

Uwaga! Masz ograniczony czas na wybór opcji dialogowej!

Jednak niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, zostaniesz zaatakowany przez elfich łuczników. Triss utworzy zaklęcie ochronne zamieniające strzały w motyle i po chwili zemdleje. Bariera wciąż będzie aktywna, lecz elfy rozpoczną atak. Twoim zadaniem jest ochrona swoich kompanów równocześnie podążając wraz z nimi do miasta. Przeciwnicy głównie skupią się na Tobie, więc nie musisz się martwić o życie pozostałych. Staraj się trzymać w zasięgu zaklęcia, aby uniemożliwić atak łuczników ze skarpy.

Po dotarciu w bezpieczne miejsce przywita Cię jeden ze strażników, poznasz lokalizację miejscowej tawerny, jak również dowiesz się o egzekucji, która ma miejsce na rynku - Twarde lądowanie | Akt 1 - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Po dotarciu w bezpieczne miejsce przywita Cię jeden ze strażników, poznasz lokalizację miejscowej tawerny, jak również dowiesz się o egzekucji, która ma miejsce na rynku.

Zostanie odblokowane zadanie Z woli boskiej i katowskiej oraz Zabójcy królów.

Nagroda: 1000 XP