Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wprowadzenie | Wybory w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Do niniejszej gry dostępny jest również poradnik, w którym znajduje się opis zadań (questów) - Wprowadzenie | Wybory w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Do niniejszej gry dostępny jest również poradnik, w którym znajduje się opis zadań (questów).

1 - Wprowadzenie | Wybory w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - wybory i ich konsekwencje - Wprowadzenie | Wybory w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - wybory i ich konsekwencje

46 ścieżek i sposobów ukończenia zadań gry Wiedźmin 2

Możliwych ścieżek przejścia poszczególnych zadań w grze Wiedźmin 2: Zabójcy królów jest bardzo dużo. W celu ułatwienia zobrazowania najważniejszych ścieżek i konsekwencji powstał ten właśnie oto poradnik. Jeśli zastanawiasz się jak bardzo zawiła mogła być ścieżka zadania, które właśnie wykonałeś bądź czy istnieje alternatywne zakończenie, w tym poradniku możesz to bardzo łatwo sprawdzić - co najważniejsze całość została przedstawiona wizualnie!

Pierwsza część zawiera grafy, wraz z ich opisem, możliwych ścieżek i konsekwencji poszczególnych zadań. Warto zaznaczyć, iż w przypadku zadań głównych możliwe jest tylko jedno zakończenie, natomiast w zadaniach pobocznych tych zakończeń może być kilka.

Drugą część poradnika stanowi opis możliwych zakończeń gry, a raczej ważniejszych wyborów podczas rozgrywki, które najprawdopodobniej mają największy wpływ na podział sił w królestwie - zważywszy na fakt, iż zakończenie jest jedno.

Uwaga: Poradnik nie stanowi informacji o tym jak przechodzić konkretne zadania (opis zadań znajduje się w głównym poradniku do gry), ukazuje jedynie możliwe ścieżki ukończenia!

Artur "Arxel" Justyński (www.gry-online.pl)