Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Epilog - Zabójcy królów | Epilog - film wideo | Wiedźmin 2 Zabójcy Królów poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Zabójcy królów

Zleceniodawca: Automatycznie po wykonaniu zadania Wejście smoka w trzecim akcie.

Krok 1: Udaj się na spotkanie z Letho

W zależności od obranej ścieżki i dokonanych wyborów, przy wejściu do miasta możesz spotkać jedną z trzech postaci - Epilog - Zabójcy królów | Epilog - film wideo | Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

W zależności od obranej ścieżki i dokonanych wyborów, przy wejściu do miasta możesz spotkać jedną z trzech postaci:

  • Iorwetha - ścieżka Iorwetha, uratowałeś Filippę.
  • Triss - obie ścieżki, uratowałeś Triss.
  • Roche'a - ścieżka Roche'a, uratowałeś Anais.

Dowiesz się, co wydarzyło się podczas Twojej nieobecności i wraz z kompanem udasz się na spotkanie z Letho (M31, 9). Na swej drodze natrafisz na Nilfgaardzckich rycerzy (ścieżka Iorwetha, uratowałeś Filippę) bądź Kaedweńskich rycerzy (pozostałe ścieżki i wybory).

Jeśli podążyłeś ścieżką Iorwetha, a następnie uratowałeś Triss, elf będzie leżał na ziemi wśród żołnierzy - możesz ich zaatakować bądź też nie, niestety Iorweth nie przeżyje.

Po dotarciu do Letho masz dwa możliwe zakończenia gry:

  • Postanowisz puścić go wolno. Gra dobiega końca
  • Postanowisz z nim walczyć. Decyzja opisana poniżej.

Uwaga! Podczas rozmowy doznasz ostatniego widzenia, tym samym zakończy się zadanie Powracające wspomnienia.

Krok 2: Pokonaj Letho

Ostatnia walka nie należy do trudnych, jeżeli posiadasz dobrze rozdysponowane talenty - Epilog - Zabójcy królów | Epilog - film wideo | Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Ostatnia walka nie należy do trudnych, jeżeli posiadasz dobrze rozdysponowane talenty. Bardzo przydatny jest heliotrop, który spowalnia przeciwnika - kiedy uda Ci się go odpalić, Letho nawet na najwyższym poziomie trudności powinien szybko ulec.

Uwaga! Jeśli nie rozwinąłeś umiejętności po stronie znaków, możesz zresetować wszystkie punkty talentów wykonując zadanie Sprzed stuleci.

Jeśli nie posiadasz tej umiejętności, walka będzie minimalnie trudniejsza i może się ciut wydłużyć. Podobnie jak podczas pierwszej konfrontacji, pamiętaj o używaniu znaku Quen i staraj się nie atakować, gdy Letho również ma ten znak aktywny na sobie. Unikaj rzucanych w Twoim kierunku bomb oraz znaków Aard i Igni. Doskakuj do przeciwnika przy pomocy słabego ciosu, staraj się go atakować od tyłu. Kiedy Letho padnie, opuścisz Loc Muinne wraz z Iorwethem i Triss / Triss / Roche'em (w zależności od obranej ścieżki i dokonanych wyborów).

Gratuluję, ukończyłeś grę!