Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pokerowa twarz- Loc Muinne | Akt 3 - zadania poboczne | Wiedźmin 2 poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Pokerowa twarz: Loc Muinne

Zleceniodawca: Hadrian Czarny lub Adelina lub Fily lub Aylaya (M31, 12)

Krok 1: Wygraj w kościanego pokera z elfami

W Obozie Kaedwen znajdziesz kilka osób chętnych do gry w kości, jednak by móc zmierzyć się z kolejnymi, musisz wpierw pokonać dwóch elfów: Filyego oraz Ayalę - Pokerowa twarz- Loc Muinne | Akt 3 - zadania poboczne | Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

W Obozie Kaedwen znajdziesz kilka osób chętnych do gry w kości, jednak by móc zmierzyć się z kolejnymi, musisz wpierw pokonać dwóch elfów: Fily'ego oraz Ayalę.

Uwaga! Staraj się nie machać zbyt mocno kośćmi, gdyż mogą wylecieć poza stół! Jeśli kość znajdzie się na planszy - zostanie zaliczona.

Po rzucie następuje wybór kości do ponownego rzutu, a potem jeszcze jedna licytacja. Po drugim rzucie gra się kończy i osoba z lepszym układem wygrywa.

Możliwe układy: nic, para, dwie pary, trójka, kareta (cztery takie same), strit (1-5 lub 2-6), full (trzy takie same i dwie inne takie same), pięć takich samych.

Krok 2: Wygraj w kościanego pokera z czarodziejem

Kolejnym przeciwnikiem jest Hadrian Czarny - znajdziesz go siedzącego przy stole tuż obok - Pokerowa twarz- Loc Muinne | Akt 3 - zadania poboczne | Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Kolejnym przeciwnikiem jest Hadrian Czarny - znajdziesz go siedzącego przy stole tuż obok.

Krok 3: Wygraj w kościanego pokera z uczennicą czarodzieja

Przedostatnim przeciwnikiem jest młoda adeptka magii, Adelina, siedzi również przy tym samym stole co czarodziej. Tym razem rozgrywka może już nie być tak prosta, burdelmama potrafi mieć sporo szczęścia.

Krok 4: Wygraj w kościanego pokera z Niesamowitym Lockhartem

Twój ostatni rywal, to Niesamowity Lockhart, którego znajdziesz na rynku głównym (M31, 18). Jeśli uda Ci się wygrać, możesz zabrać pieniądze bądź jeden z trzech przedmiotów z jego oferty: runy ziemi i ognia, runiczne wzmocnienie zbroi lub schemat: magiczna osnowa.