Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie jest Triss Merigold? | Akt 3 - zadania główne - wspólne | Wiedźmin 2 poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Gdzie jest Triss Merigold?

Zleceniodawca: Automatycznie po wyborze uratowania Triss w zadaniu W imię wyższych racji! lub W imię Temerii!

Krok 1: Zaprowadź Fitz-Oesterena do obozu Nilfgaardu

Jeśli podążyłeś ścieżką Iorwetha, będąc w lochach i wybierając pomoc Triss, weźmiesz ambasadora za zakładnika - Gdzie jest Triss Merigold? | Akt 3 - zadania główne - wspólne | Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Jeśli podążyłeś ścieżką Iorwetha, będąc w lochach i wybierając pomoc Triss, weźmiesz ambasadora za zakładnika. Wejdź do kanałów i udaj się w stronę wyjścia na obóz Nilfgaardu (M33, 7), żaden strażnik Cię nie zaatakuje.

Jeśli podążyłeś ścieżką Roche'a, to ambasadora znajdziesz przy drzwiach (M31, 15), które prowadzą do obozu Nilfgaardu. Po krótkiej rozmowie weźmiesz go za zakładnika i tak jak w przypadku ścieżki Iorwetha - musisz zaprowadzić go do obozu.

Krok 2: Pokonaj Nilfgaardczyków i znajdź miejsce przetrzymywania Triss

W obozie (M31, 27) zostaniesz zatrzymany przez Renualda - niestety Twój jeniec nie zrobi na nim żadnego wrażenia, ambasador zginie, a Ty staniesz przeciwko sześciu żołnierzom - Gdzie jest Triss Merigold? | Akt 3 - zadania główne - wspólne | Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

W obozie (M31, 27) zostaniesz zatrzymany przez Renualda - niestety Twój jeniec nie zrobi na nim żadnego wrażenia, ambasador zginie, a Ty staniesz przeciwko sześciu żołnierzom. Staraj się nie pozostawać zbyt długo w dystansie między poszczególnymi przeciwnikami, gdyż ci od razu wyciągają kusze. Główna brama będzie zamknięta, musisz znaleźć inną drogę.

Drabiną (M31, 28) wyjdź na wyższa kondygnację, krocz dalej i eliminuj kolejnych żołnierzy, aż dotrzesz do niewielkiego, zalanego wodą, placyku - Gdzie jest Triss Merigold? | Akt 3 - zadania główne - wspólne | Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Drabiną (M31, 28) wyjdź na wyższa kondygnację, krocz dalej i eliminuj kolejnych żołnierzy, aż dotrzesz do niewielkiego, zalanego wodą, placyku. Czeka Cię kolejna walka z przeważającą liczbowo siła wroga. Przeciwnicy atakują przeważnie trojkami, każdy kolejny schodzi gdy ktoś zginie na placu. Po zabiciu wszystkich wdrap się wyżej - ponownie musisz walczyć.

Uwaga! Bardzo przydatny do walki z przeważającą liczbą przeciwników jest heliotrop. Jeśli jednak nie rozwinąłeś drzewka znaków, możesz zresetować swoje punkty talentów w zadaniu Sprzed stuleci.

Tym razem wpierw skup się na bojowym czarodzieju - jest on łatwym przeciwnikiem, lecz musisz uważać na rzucanego przez niego czary - Gdzie jest Triss Merigold? | Akt 3 - zadania główne - wspólne | Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Tym razem wpierw skup się na bojowym czarodzieju - jest on łatwym przeciwnikiem, lecz musisz uważać na rzucanego przez niego czary. Po wybiciu w pień wszystkich oddziałów staniesz przeciwko samemu Renualdowi.

Krok 3: Weź klucz z ciała aep Matsena i uwolnij Triss

Gdy go pokonasz zabierz z jego ciała klucz do obozu Nilfgaardu oraz klucz do więzienia Triss - Gdzie jest Triss Merigold? | Akt 3 - zadania główne - wspólne | Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Gdy go pokonasz zabierz z jego ciała klucz do obozu Nilfgaardu oraz klucz do więzienia Triss. Zejdź do lochu gdzie przetrzymywana jest Triss (M31, 29), bramę otworzysz zdobytym kluczem, po czym ją uwolnij. Po krótkiej rozmowie na temat loży opuść obóz - możesz się udać na zebranie Loży.

Nagroda: 2500 XP

Zostaje odblokowane zadanie Zjazd czarodziejów.

Uwaga! Masz ostatnią okazję, by wykonać zadania poboczne. Jeśli przystąpisz do zadania Zjazd czarodziejów, wszystkie niewykonane zadania poboczne zakończą się porażką.