Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Próba ognia | Prolog - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Próba ognia

Zleceniodawca: Automatycznie po wybraniu kwestii dialogowej "Co się stało ze smokiem?" w zadaniu Lochy La Valette'ów.

Krok 1: Pokonaj strażników broniących bramy

Po rozwiązaniu sprawy z Arjanem wraz z Foltestem udasz się pod bramę - Próba ognia | Prolog - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Po rozwiązaniu sprawy z Arjanem wraz z Foltestem udasz się pod bramę. Po krótkiej wymianie zdań ze strażnikiem brama zostanie otwarta. Kolejną rozmowę z Rochem niespodziewanie przerwie smok. Natychmiast po przejęciu kontroli nad bohaterem, schowaj się pod jednym z parkanów, jeśli postanowisz przespacerować się środkiem drogi zginiesz od ognia, którym zieje latający nad Twoją głową smok (M2, 6).

Powoli przesuwając się w stronę bramy do miasta (M2, 7) eliminuj pojawiających się żołnierzy, walka nie powinna być trudna, nawet tuż przy samej bramie, gdyż masz do pomocy Triss, Foltesta oraz Rochea - Próba ognia | Prolog - zadania główne w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Powoli przesuwając się w stronę bramy do miasta (M2, 7) eliminuj pojawiających się żołnierzy, walka nie powinna być trudna, nawet tuż przy samej bramie, gdyż masz do pomocy Triss, Foltesta oraz Roche'a.

Krok 2: Przedostań się przez most na teren miasteczka

Tuż pod bramą zawali się jej zewnętrzna część - Triss jednakże podtrzyma spadające cegły, przy pomocy magii, byś mógł przejść dalej. Przebiegnij przez palący się most, staraj się nie zwlekać, w przeciwnym razie spadniesz. Po raz kolejny spotkasz smoka, akcja gry przeniesie się z powrotem do zamku.