Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kość z kości | Akt 3 - zadania główne - Roche | Wiedźmin 2 Zabójcy Królów poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Kość z kości

Zleceniodawca: Automatycznie po wyborze uratowania Anais w zadaniu W imię Temerii!

Krok 1: Wejdź do obozu Kaedwen

Zejście do kanałów, którymi przejdziesz do obozu Kaedwen znajdziesz na placu głównym w okolicach punkty (M31, 18) - Kość z kości | Akt 3 - zadania główne - Roche | Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Zejście do kanałów, którymi przejdziesz do obozu Kaedwen znajdziesz na placu głównym w okolicach punkty (M31, 18). Wewnątrz znajdziesz czekającego Roche'a - wraz z nim podejdź do strażników i używając wymuszania znakiem axii odwróć ich uwagę.

Krok 2: Pokonaj żołnierzy i najemników Detmolda

Czeka Cię niełatwa przeprawa przez kaedweńskich żołnierzy oraz przybocznych Detmolda - Kość z kości | Akt 3 - zadania główne - Roche | Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Czeka Cię niełatwa przeprawa przez kaedweńskich żołnierzy oraz przybocznych Detmolda. Ty musisz oczyścić dół, Roche zajmie się żołnierzami stojącymi na murach. Problemy mogą zacząć się tuż pod samą wieżą, gdy do walki dołączy dowódca straży detmolda - teleportujący się mag, który używa znaku Quen do ochrony. Musisz odczekać, aż się teleportuje w inne miejsce, wtedy ochrona przestaje działać. Tym razem Roche będzie walczył u Twego boku, tak więc możesz się skupić głównie na magu, aczkolwiek nie zapominaj o pozostałych żołnierzach.

Krok 3: Pozbądź się Detmolda i uwolnij Anais La Valette

Wbiegnij do wieży (M31, 33) i od razu skręć do pomieszczenia po lewej - po prawej znajdziesz uwięzioną Anais - Kość z kości | Akt 3 - zadania główne - Roche | Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wbiegnij do wieży (M31, 33) i od razu skręć do pomieszczenia po lewej - po prawej znajdziesz uwięzioną Anais. Aktywuje się przerywnik filmowy, na którym Roche pozbawia życia Detmolda w dość okrutny sposób. Kiedy mag zginie, bariera ochronna zniknie i możesz uwolnić dziewczynkę.

Uwaga! Warto przeszukać Detmolda i otworzyć jego sejf - wewnątrz znajdziesz Zapomniany miecz vranów.

Musisz teraz podjąć decyzję odnośnie małej Anais:

  • Pozwolisz ją oddać Radowidowi.
  • Zaproponujesz oddanie dziewczynki Temerczykom.
Jeśli postanowisz oddać Anais Natalisowi, po opuszczeniu wieży zostaniesz zaatakowany przez rycerzy Zakonu Czerwonej Róży - Kość z kości | Akt 3 - zadania główne - Roche | Wiedźmin 2 Zabójcy Królów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Jeśli postanowisz oddać Anais Natalisowi, po opuszczeniu wieży zostaniesz zaatakowany przez rycerzy Zakonu Czerwonej Róży. Zadanie kończy się gdy dobiegniesz do kanałów (M31, 32). Jeśli postanowisz oddać dziedziczkę tronu Radowidowi, rycerze odbiorą ją od Ciebie, z Roche'em pożegnasz się w kanałach. Możesz się udać na zebranie Loży.

Nagroda: 2500 XP

Zostaje odblokowane zadanie Zjazd czarodziejów. Opis zadania znajdziesz w rozdziale [ akt 3 - zadania główne - wspólne ].

Uwaga! Masz ostatnią okazję, by wykonać zadania poboczne. Jeśli przystąpisz do zadania Zjazd czarodziejów, wszystkie niewykonane zadania poboczne zakończą się porażką.