Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pokerowa twarz- Obóz Kaedwen | Akt 2 - Roche - zadania poboczne w Wiedźmin 2 poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Pokerowa twarz: Obóz Kaedwen

Zleceniodawca: Gorider lub Fragil (M25, 3)

Krok 1: Wygraj kilka partii kościanego pokera

W Obozie Kaedwen znajdziesz kilka osób chętnych do gry w kości, jednak by móc zmierzyć się z kolejnymi, musisz wpierw pokonać dwóch żołnierzy: Goridera oraz Fragila - Pokerowa twarz- Obóz Kaedwen | Akt 2 - Roche - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

W Obozie Kaedwen znajdziesz kilka osób chętnych do gry w kości, jednak by móc zmierzyć się z kolejnymi, musisz wpierw pokonać dwóch żołnierzy: Goridera oraz Fragila.

Uwaga! Staraj się nie machać zbyt mocno kośćmi, gdyż mogą wylecieć poza stół! Jeśli kość znajdzie się na planszy - zostanie zaliczona.

Po rzucie następuje wybór kości do ponownego rzutu, a potem jeszcze jedna licytacja. Po drugim rzucie gra się kończy i osoba z lepszym układem wygrywa.

Możliwe układy: nic, para, dwie pary, trójka, kareta (cztery takie same), strit (1-5 lub 2-6), full (trzy takie same i dwie inne takie same), pięć takich samych.

Krok 2: Wygraj w kościanego pokera z Zyvikiem

Kolejnym przeciwnikiem jest Zyvik - znajdziesz go pałętającego się po obozie, mniej więcej po tej samej ścieżce, którą Cię oprowadzał podczas pierwszej wizyty w obozie (okolice kantyny, namiot zbrojmistrza, namioty obok areny) - Pokerowa twarz- Obóz Kaedwen | Akt 2 - Roche - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Kolejnym przeciwnikiem jest Zyvik - znajdziesz go pałętającego się po obozie, mniej więcej po tej samej ścieżce, którą Cię oprowadzał podczas pierwszej wizyty w obozie (okolice kantyny, namiot zbrojmistrza, namioty obok areny).

Krok 3: Wygraj w kościanego pokera z madame Karoll

Przedostatnim przeciwnikiem jest Madame Karoll, znajdziesz ją poza obozem - prowadzi na uboczu niewielki burdel (M25, 12). Tym razem rozgrywka może już nie być tak prosta, burdelmama potrafi mieć sporo szczęścia.

Krok 4: Wygraj w kościanego pokera z Lasotą

Twój ostatni rywal, to zbrojmistrz Lasota, którego znajdziesz w jego namiocie (M25, 2). Jeśli uda Ci się wygrać, możesz zabrać pieniądze bądź jeden z trzech schematów pomocnych przy wykonaniu pancerza (do zbroi ćwiekowanej, utwardzanej i zwykłej skórzanej).