Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nie ma mocnych- Obóz Kaedwen | Akt 2 - Roche - zadania poboczne w Wiedźmin 2 poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Nie ma mocnych: Obóz Kaedwen

Zleceniodawca: Automatycznie po dotarciu do obozu w zadaniu Preludium do wojny: Kaedwen.

Krok 1: Pokonaj w siłowaniu się na rękę Adama Pangratta

Adama Pangratta możesz dorwać tuż po otwarciu bramy w zadaniu Preludium do wojny: Kaedwen, znajdziesz go przy namiotach (M25, 8). Niestety nie będziesz mógł się z nim zmierzyć, dopóki nie pokonasz pozostałych najlepszych w obozie, musisz pokonać Martina, Randala i Magnusa.

Krok 2: Odszukaj i pokonaj największych siłaczy w obozie

Wszystkich trzech śmiałków znajdziesz tuż przy kantynie, Martin stoi przy ognisku (M25, 9), Randal natomiast siedzi na uboczu - Nie ma mocnych- Obóz Kaedwen | Akt 2 - Roche - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wszystkich trzech śmiałków znajdziesz tuż przy kantynie, Martin stoi przy ognisku (M25, 9), Randal natomiast siedzi na uboczu. Magnus zaś siedzi przy namiocie zbrojmistrza (M25, 2). Najlepiej podchodzić do nich we wspomnianej kolejności (od najłatwiejszego do najtrudniejszego). Ewentualne kłopoty możesz mieć z Magnusem. Siłowanie się na rękę nie różni się mechaniką od tej, z którą mogłeś mieć do czynienia w pierwszym akcie. Musisz utrzymać kursor na żółtym polu starając się, aby ten nie sięgnął lewej strony (patrz obrazek poniżej). Im bliżej zaś prawej strony (czyli Twojej przewagi) tym żółte pole staje się mniejsze. Pole jest również mniejsze jeśli siłujesz się z lepszym przeciwnikiem.

Randal stawka: 10 - 20 orenów

Martin stawka: 10 - 20 orenów

Magnus stawka: 20 - 30 orenów

Dodatkowa nagroda (za każdego pokonanego): 25 XP

Krok 3: Pokonaj w siłowaniu się na rękę Adama Pangratta

Po pokonaniu trzech najlepszych siłaczy w obozie możesz powrócić do Adama Pangratta (M25, 8) - Nie ma mocnych- Obóz Kaedwen | Akt 2 - Roche - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Po pokonaniu trzech najlepszych siłaczy w obozie możesz powrócić do Adama Pangratta (M25, 8). Tym razem może być nieco trudniej, żółte pole od początku będzie mniejsze, a kursor jeszcze gorzej będzie reagował na Twoje ruchy. Dowiesz się, że jest ktoś jeszcze silniejszy, z kim mógłbyś się spróbować - Mocarny Numa. Spotkasz go jednak dopiero w trzecim akcie.

Stawka: 50 - 100 orenów

Nagroda: 50 XP