Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zabłąkane owieczki | Akt 2 - Roche - zadania poboczne w Wiedźmin 2 poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Zabłąkane owieczki

Zleceniodawca: Zyvik (M25, 6). Pojawia się tam tylko do momentu pierwszej wizyty.

Krok 1: Znajdź żołnierzy

Gdy pierwszy raz postanowisz opuścić obóz, natkniesz się na Zyvika, który powie Ci, że zagubiło się gdzieś dwóch żołnierzy - gdy ich tylko spotkasz masz ich natychmiast odesłać do obozu - Zabłąkane owieczki | Akt 2 - Roche - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Gdy pierwszy raz postanowisz opuścić obóz, natkniesz się na Zyvika, który powie Ci, że zagubiło się gdzieś dwóch żołnierzy - gdy ich tylko spotkasz masz ich natychmiast odesłać do obozu. Żołnierze przesiadują na miejscu kaźni Sabriny (M23, 5), po krótkiej rozmowie dowiesz się, że nie mieli odwagi wrócić ze względu na potwory. Wczesniej jednak musisz przyglądnąć się miejscu kaźni, następnie możesz bądź nie musisz dać żołnierzom znaleziony gwóźdź.

Uwaga! Zgódź się na odprowadzienie żołnierzy, w przeciwnym wypadku nie będą chcieli z Toba już więcej rozmawiać.

Krok 2: Eskortuj żołnierzy w bezpiecznie miejsce. Chroń ich przed potworami.

Udaj się w stronę bezpiecznego miejsca (M23, 6), po drodze jednak zostaniesz zaatakowany przez grupę utopców - Zabłąkane owieczki | Akt 2 - Roche - zadania poboczne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Udaj się w stronę bezpiecznego miejsca (M23, 6), po drodze jednak zostaniesz zaatakowany przez grupę utopców. Staraj się za wszelką cenę chronić żołnierzy, pamiętam o znaku Quen oraz Aard do odpychania potworów od sojuszników. Po dotarciu do celu strażnicy sami trafią już do obozu.

Krok 3: Odbierz nagrodę od Zyvika

Wróć również do obozu i znajdź Zevika (będzie krążył po obozie - mniej więcej po tej samej ścieżce, którą Cię oprowadzał). Mężczyzna w ramach podziękowań za odnalezienie i sprowadzenie całych i żywych żołnierzy wręczy Ci nagrodę.

Nagroda: 100 XP