Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Włócznia przeznaczenia | Akt 2 - Roche - zadania główne w Wiedźmin 2 poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Włócznia przeznaczenia

Zleceniodawca: Automatycznie podczas zadania Symbol nienawiści.

Krok 1: Zagraj ze Skalenem Burdonem o grot włóczni Yahona

O tym, że to Skalen posiada grot włóczni dowiesz się od Saskii w zadaniu Symbol nienawiści - Włócznia przeznaczenia | Akt 2 - Roche - zadania główne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

O tym, że to Skalen posiada grot włóczni dowiesz się od Saskii w zadaniu Symbol nienawiści. Skalena znajdziesz w Vergen, tuż przy bramie głównej (M27, 1), jednak wpierw musisz opuścić Tunel założycieli (M29, 1), najlepiej tą samą drogą, którą przybyłeś.

Gdy tylko rozpoczniesz rozmowę wspomnisz o grocie - krasnolud chętnie Ci go odda, jeśli wygrasz z nim w kościanego pokera - Włócznia przeznaczenia | Akt 2 - Roche - zadania główne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Gdy tylko rozpoczniesz rozmowę wspomnisz o grocie - krasnolud chętnie Ci go odda, jeśli wygrasz z nim w kościanego pokera. Zasady nie różnią się od tych, które obowiązują w innych partiach. Krasnolud może mieć jednak nieco szczęścia - musisz cały czas próbować, aż w końcu uda Ci się z nim wygrać. Gdy zwyciężysz - otrzymasz Grot włóczni Yahona.

Uwaga! Staraj się nie machać zbyt mocno kośćmi, gdyż mogą wylecieć poza stół! Jeśli kość znajdzie się na planszy - zostanie zaliczona.

Po rzucie następuje wybór kości do nowego rzutu, a potem ponowna licytacja. Po drugim rzucie gra się kończy i osoba z lepszym układem wygrywa.

Możliwe układy: nic, para, dwie pary, trójka, kareta (cztery takie same), strit (1-5 lub 2-6), full (trzy takie same i dwie inne takie same), pięć takich samych.

Uwaga! Skalen posiada również Płaszcz Burej Chorągwi - wygrasz go, gdy go ograsz za trzecim razem. Przedmiot jest przydatny w zadaniu Symbol śmierci.