Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Symbole - śmierci, nienawiści i wiary | Akt 2 - Roche - zadania główne poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Symbol śmierci

Zleceniodawca: Automatycznie po rozmowie z Detmoldem w zadaniu Klątwa krwi.

Krok 1: Przejdź na drugą stronę mgły i tam popytaj o sztandar

Wykonaj część zadania Klątwa krwi, w której przeprawiasz się przez mgłę.

Po dotarciu do Vergen, tuż przy bramie zostaniesz zatrzymany przez Cecila Burdona i Skalena Burdona (M27, 1). Gdy wypytasz ich o sztandar, wskażą Ci lokalizację katakumb, gdzie ów przedmiot może się znajdować.

Krok 2: Odszukaj wejście do katakumb i ukryty w nich sztandar

Droga po sztandar jest identyczna jak w przypadku drogi Iorwetha - Symbole - śmierci, nienawiści i wiary | Akt 2 - Roche - zadania główne - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Droga po sztandar jest identyczna jak w przypadku drogi Iorwetha. Dokładniejszy opis znajdziesz w opisie zadania [ Akt 2 - Iorweth - zadania główne ] Symbol śmierci.

Uwaga! W przypadku oszukiwania upiora, ostatnie pytanie po stronie Roche'a jest trochę inne, musisz odpowiedzieć: Pytanie 5: "Wyprowadził nas kapłan".

Symbol nienawiści

Zleceniodawca: Automatycznie po rozmowie z Detmoldem w zadaniu Klątwa krwi.

Krok 1: Wypytaj o miecz Vandergrifta po drugiej stronie mgły

Wykonaj część zadania Klątwa krwi, w której przeprawiasz się przez mgłę.

Po dotarciu do Vergen, tuż przy bramie zostaniesz zatrzymany przez Cecila Burdona i Skalena Burdona (M27, 1). Gdy wypytasz ich o miecz Saskii, jego zdobyciem zajmie się Zoltan, z którym spotkasz się później w podziemiach.

Krok 2: Spotkaj się z Zoltanem w podziemnych korytarzach pod Vergen

Podczas przeszukiwania tuneli natkniesz się zarówno na kilka różnych potworów - nekkery, pożeracze zwłok, a nawet Kaczerby (M29, 2) - jednemu będziesz musiał sprostać, gdyż znajduje się na drodze do Zoltana i Saskii (M29, 3) - Symbole - śmierci, nienawiści i wiary | Akt 2 - Roche - zadania główne - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Podczas przeszukiwania tuneli natkniesz się zarówno na kilka różnych potworów - nekkery, pożeracze zwłok, a nawet Kaczerby (M29, 2) - jednemu będziesz musiał sprostać, gdyż znajduje się na drodze do Zoltana i Saskii (M29, 3). Dziewica z Aedirn bez większych kłopotów wręczy Ci Miecz Vandergrifta. Dowiesz się też, że grot Yahona jest aktualnie w posiadaniu Skalena Burdona, nie Iorwetha.

Zostaje odblokowane zadanie Włócznia przeznaczenia.

Symbol wiary

Zleceniodawca: Zyvik

Krok 1: Porozmawiaj z Detmoldem o medalionie Henselta

Gdy wypytasz Zyvika o szczegóły wojny sprzed trzech lat, dowiesz się o medalionie Cresta - warto zgłębić się w ten temat i poznać szczegóły jego dalszego losu - Symbole - śmierci, nienawiści i wiary | Akt 2 - Roche - zadania główne - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Gdy wypytasz Zyvika o szczegóły wojny sprzed trzech lat, dowiesz się o medalionie Cresta - warto zgłębić się w ten temat i poznać szczegóły jego dalszego losu. Dowiesz się, że aktualnie posiada go Henselt. Udaj się do maga Detmolda (M25, 7) i porozmawiaj z nim o medalionie króla. Niestety nie otrzymasz go, dopóki nie zdejmiesz z Henselta ciążącej na nim klątwy.

Krok 2: Zdejmij klątwę z Henselta i wróć do sprawy medalionu

Niestety po zdjęciu klątwy Henselt zostanie zaatakowany przez zabójców - musisz dowiedzieć się wszystkiego o ich zamiarach i dopiero wtedy otrzymasz medalion - Symbole - śmierci, nienawiści i wiary | Akt 2 - Roche - zadania główne - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Niestety po zdjęciu klątwy Henselt zostanie zaatakowany przez zabójców - musisz dowiedzieć się wszystkiego o ich zamiarach i dopiero wtedy otrzymasz medalion.

Aby kontynuować musisz ukończyć zadania Klątwa krwi i Zabójcy królów.

Po zakończeniu zadania powiązanego z zabójcami, Detmlold przekaże Ci medalion.