Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wieczna bitwa; Symbol odwagi | Akt 2 - Roche - zadania główne w Wiedźmin 2 poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Wieczna bitwa

Zleceniodawca: Automatycznie po rozmowie z Detmoldem w zadaniu Teoria spisku.

Krok 1: Odszukaj sztandar Burej Chorągwi, miecz Vandergrifta, fragment zbroi Seltkirka, oraz zdobądź medalion od Henselta

Aby kontynuować musisz wykonać zadania Symbol odwagi, Symbol śmierci, Symbol nienawiści oraz Symbol wiary.

Krok 2: Porozmawiaj z Detmoldem o klątwie

Po zebraniu wszystkich przedmiotów, gdy tylko będziesz gotów wystarczy, że porozmawiasz z Detmoldem (M25, 7) i powiedz, że chcesz przystąpić do zdjęcia klątwy.

Krok 3: Weź udział w bitwie duchów we mgle

Bitwa duchów jest identyczna jak w przypadku drogi Iorwetha - Wieczna bitwa; Symbol odwagi | Akt 2 - Roche - zadania główne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Bitwa duchów jest identyczna jak w przypadku drogi Iorwetha. Dokładniejszy opis znajdziesz w opisie zadania [ Akt 2 - Iorweth - zadania główne ] Wieczna bitwa.

Tuż po odczarowaniu zaklętej mgły doświadczysz kolejnej wizji z przeszłości, związanej z zadaniem Powracające wspomnienia.

Zostaje odblokowane zadanie Atak na Vergen.

Symbol odwagi

Zleceniodawca: Automatycznie po rozmowie z Detmoldem w zadaniu Teoria spisku.

Krok 1: Popytaj w obozie Kaedwen o symbol odwagi

Nieco więcej dowiesz się o symbolu odwagi w rozmowie z Natchnionym - musisz wykonać odpowiednią część zadania Klątwa krwi (oraz opcjonalnie Droga ku natchnieniu). Gdy zapytasz go o duchy walczące na polu i o chęć usunięcia magicznej mgły, wspomnisz o czarodziejskich przedmiotach, których potrzebujesz. Natchniony uraczy Cię niewielką wiedzą o symbolu odwagi - zbroi Seltkirka.

Krok 2: Popytaj w obozie Kaedwen o zbroję Seltkirka

Zyvik posiada wiele cennych informacji, warto zapytać go o zbroję - Wieczna bitwa; Symbol odwagi | Akt 2 - Roche - zadania główne w Wiedźmin 2 - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Zyvik posiada wiele cennych informacji, warto zapytać go o zbroję. Dowiesz się, że posiada ją niejaki Vison Traut. Na jego trop wpadniesz podczas misji Teoria spisku. Będziesz musiał wykonać co najmniej jedno zadanie: W piwie prawda lub Rzeźnik w Cidaris, dzięki czemu dowiesz się o dziupli spiskowców. Gdy odwiedzisz to miejsce natkniesz się tam na Visona Trauta, który będzie nosił na sobie zbroję Seltkirka - zabij go, aby pozyskać magiczny przedmiot.