Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Opis przejścia - Poradnik do gry - Wiedźmin 2 - Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona poradnik Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Poradnik do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zawiera bardzo szczegółowy, bogato ilustrowany opis wszystkich dostępnych w grze zadań fabularnych jak i pobocznych - Opis przejścia - Poradnik do gry - Wiedźmin 2 - Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik do gry

Poradnik do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zawiera bardzo szczegółowy, bogato ilustrowany opis wszystkich dostępnych w grze zadań fabularnych jak i pobocznych. Obejmuje wiele informacji, których brak w poradniku dołączonym do gry.

  • Kompletny opis przejścia - stanowiący szczegółowy opis wszystkich zadań z podziałem na kolejne kroki wraz z uwzględnieniem wszystkich możliwych wyborów;
  • Opis zadań wprowadzonych w Edycji Rozszerzonej - po stronie Iorwetha (Tajemnice Loc Muinne, Dziennik Daerhenny, Biały kruk) jak również po stronie Roche'a (Lilie i żmije, Świadek koronny, Pacta sunt servanda, Posłaniec);
  • Liczne wskazówki i uwagi - przypominające na każdym kroku o ewentualnych konsekwencjach poczynań bohatera;
  • Dokładne mapy lokacji - z zaznaczonymi wszystkimi miejscami mającymi związek z rozgrywką.
  • Bezpłatna aktualizacja - dla osób, które posiadają już poradnik do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dostępna jest bezpłatna aktualizacja, zawierająca opis przejścia misji dodanych w Edycji Rozszerzonej.

Niniejszy poradnik, ze względu na zawarte w nim treści, przeznaczony jest wyłącznie dla czytelników pełnoletnich.

Legenda

Odniesienia do map zostały oznaczone w następujący sposób: (Mx, y), gdzie x oznacza numer mapy, y pozycję na tejże mapie oraz [#x], gdzie x pozycję na mapie.

Przykładowo oznaczenie (M3, 2) wskazuje, że na mapie 3 należy się udać w miejsce oznaczone liczbą 2, zaś [#2] wskazuje pozycję numer 2 na mapie załączonej do zadania.

Wszelkie uwagi dotyczące wyborów bądź konsekwencji w zadaniach zostały odpowiednio wyszczególnione w poradniku.

Oznaczenia kolorystyczne:

Kolorem czerwonym oznaczone zostały postacie niezależne oraz potwory, kolorem niebieskim lokacje, kolorem zielonym wszelkiej maści przedmioty, zaś kolorem pomarańczowym nazwy zadań.

Artur "Arxel" Justyński (www.gry-online.pl)