Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2007, 10:50

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Znamy szczegóły na temat gry Marathon: Durandal

W trakcie swojej konferencji na trwających właśni targach E3 przedstawiciele Microsoftu zapowiedzieli, że posiadacze konsoli Xbox 360 jeszcze w bieżącym roku otrzymają grę Marathon: Durandal. Nowa wersja tytułu, który pierwotnie w 1996 r. dostali właściciele PeCetów, przed końcem tego lata znajdzie się w ofercie usługi Xbox Live Arcade.

W trakcie swojej konferencji na trwających właśnie targach E3 przedstawiciele Microsoftu zapowiedzieli, że posiadacze konsoli Xbox 360 jeszcze w bieżącym roku otrzymają grę Marathon: Durandal. Nowa wersja tytułu, który w 1996 r. dostali właściciele PeCetów, przed końcem tego lata znajdzie się w ofercie usługi Xbox Live Arcade.

Znamy szczegóły na temat gry Marathon: Durandal - ilustracja #1

Od czasu wspomnianej konferencji udało nam się zebrać pierwsze konkretne informacje na temat Marathon: Durandal. Przede wszystkim możemy Wam przekazać, że chcąc pobrać ową grę trzeba będzie uiścić opłatę w wysokości 800 punktów, co w przeliczeniu wynosi ok. 38 PLN. Rzecz jasna należy spodziewać się, że oprawa wizualna zostanie dostosowana do wymogów stawianych przez "trzystasześćdziesiątkę".

Znamy szczegóły na temat gry Marathon: Durandal - ilustracja #2

Marathon: Durandal zaoferuje dwadzieścia siedem poziomów dedykowanych jednemu użytkownikowi. Z myślą o miłośnikach rozrywki wieloosobowej zostanie przygotowanych trzynaście leveli trybu multiplayer. Potyczki wieloosobowe będą odbywały się online lub z wykorzystaniem jednej konsoli (podzielony ekran). Decydując się na tę drugą opcję w zabawie weźmie udział maksymalnie czterech graczy.

Znamy szczegóły na temat gry Marathon: Durandal - ilustracja #3