Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 sierpnia 2005, 16:12

Zdjęcia potworów z filmu Doom

Opublikowany pod koniec lipca zwiastun filmu Doom ujawnił nam nie tylko kilka ciekawych informacji, ale również wizerunki niektórych potworów. Niestety, jakość trailera oraz specyficzny montaż nie pozwoliły dobrze przyjrzeć się stworzonym przez studio Stana Winstona kreaturom. Dziś możemy zaprezentować Wam o wiele lepsze zdjęcia.

Opublikowany pod koniec lipca zwiastun filmu Doom ujawnił nam nie tylko kilka ciekawych informacji (m.in. potwierdzono ostatecznie, że akcja będzie się rozgrywać na Marsie), ale również wizerunki niektórych potworów. Niestety, jakość trailera oraz specyficzny montaż nie pozwoliły dobrze przyjrzeć się stworzonym przez studio Stana Winstona kreaturom. Dziś możemy zaprezentować Wam o wiele lepsze zdjęcia.

Zdjęcia potworów z filmu Doom - ilustracja #1

Fotografie pojawiły się na stronie firmy First 4 Figures, która zajmuje się przygotowaniem figurek przedstawiających bohaterów filmu oraz występujące w nim potwory. Pierwsza z serii zabawek zadebiutowała wczoraj, a jest nią Sarge, w którego w obrazie Andrzeja Bartkowiaka wcielił się Dwayne Johnson (zdjęcie powyżej). Figurka o wysokości dziesięciu cali (ponad 25 centymetrów) do tanich nie należy – kosztuje aż 59.99 dolarów.

Zamieszczone poniżej zdjęcia przedstawiają Impa oraz Hell-Knighta. Na ostatniej fotografii możemy zobaczyć Samantę Grimm (w tej roli Rosamund Pike), która bada zwłoki jednego z potworów. Kadry z filmu w nieco większym rozmiarze znajdują się w tym miejscu.

Zdjęcia potworów z filmu Doom - ilustracja #2
Zdjęcia potworów z filmu Doom - ilustracja #3
Zdjęcia potworów z filmu Doom - ilustracja #4
Zdjęcia potworów z filmu Doom - ilustracja #5
Zdjęcia potworów z filmu Doom - ilustracja #6