Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2005, 09:24

Zapowiedziano sequel Piratów z Karaibów

Zgodnie z przewidywaniami, im bliżej do premiery filmu Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (ustalonej na lipiec przyszłego roku), tym więcej zapowiadanych jest programów korzystających z tej popularnej marki. Po grze na konsole przenośne (Nintendo DS i PlayStation Portable) oraz produkcji MMO, przyszedł czas na trzeci twór – tym razem pełnoprawny sequel.

Zgodnie z przewidywaniami, im bliżej do premiery filmu Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (ustalonej na lipiec przyszłego roku), tym więcej zapowiadanych jest programów korzystających z tej popularnej marki. Po grze na konsole przenośne (Nintendo DS i PlayStation Portable) oraz produkcji MMO, przyszedł czas na trzeci twór – tym razem pełnoprawny sequel wydanych w 2003 roku Piratów z Karaibów.

Produkcją programu Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow zajmie się 7 Studios, twórca m.in. Legion: The Legend of Excalibur, natomiast jego wydanie spadnie na barki koncernu Bethesda Softworks. O samej rozgrywce wiadomo tylko tyle, że obfitować będzie w efektowne sceny pojedynków. Jest również pewne, że gra pozwoli wcielić się w rolę starych, dobrych znajomych: Jacka Sparrowa oraz Williama Turnera. Program trafi na rynek w przyszłym roku. Docelowe platformy to PlayStation 2, Xbox oraz PC.