Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2006, 14:01

autor: Daniel "Thorwalian" Kazek

Zamów gry na PS3 już teraz

Nie da się ukryć, że PlayStation 3 to jak na razie melodia przyszłości. Co jednak powinno zainteresować wszystkich oczekujących na twór od Sony to fakt, że jeden z największych amerykańskich sprzedawców detalicznych – GameStop, rozpoczął już przedsprzedaż gier na konsolę.

Nie da się ukryć, że PlayStation 3 to jak na razie melodia przyszłości. Co jednak powinno zainteresować wszystkich oczekujących na twór od Sony, to fakt, że jeden z największych amerykańskich sprzedawców detalicznych – GameStop, rozpoczął już przedsprzedaż gier na konsolę.

Klienci sklepu mogą wybierać spośród trzydziestu jeden tytułów, co rzecz jasna wskazuje na pokaźnych rozmiarów listę startową dedykowaną PS3. A tak oto przedstawia się kompletna oferta:

Jak więc doskonale widać, w wylistowanych tytułach znajdziemy pozycje dobrze już znane posiadaczom konkurencyjnego Xboxa 360 (Condemned: Criminal Origins, Peter Jackson's King Kong), jak również produkcje kojarzone głównie z platformą Sony (Devil May Cry 4, Vision Gran Turismo). Co ciekawe każdy z tych programów wyceniony został na 59.99 dolarów.

Szczególną uwagę zwracają także ustalone przez sklep daty premier. W zdecydowanej większości udostępnionych gier jest to pierwszy październik bieżącego roku, a jedynym wyjątkiem jest tu Metal Gear Solid 4 szykowany na pierwszego grudnia. Czyżby więc potwierdziły się spekulacje o amerykańskim debiucie PlayStation 3 pod koniec roku?

A co z samym sprzętem? GameStop wprawdzie nie oferuje samej konsoli ale na przyjęcie zamówień szykuje już się Wal-Mart. Na nowo otwartej podstronie sklepu można przejrzeć zapowiedź PlayStation 3 podobnie jak i Nintendo Revolution, której prezentację znajdziecie w tym oto miejscu.