Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2008, 10:36

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (13 listopada 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: baza danych Fallout 3, dziewiąty dodatek do EVE Online, kompilacja na NDS-a, o testach Battlefield Heroes, Alpha Protocol w fazie alfa, Age of Conan w Korei, Good Old Games z nowymi grami. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: baza danych Fallout 3, dziewiąty dodatek do EVE Online, kompilacja na NDS-a, o testach Battlefield Heroes, Alpha Protocol w fazie alfa, Age of Conan w Korei, Good Old Games z nowymi grami. Zapraszamy do lektury.

EVE Online

Firma Crowd Control Productions poinformowała o premierze dziewiątego dodatku do kosmicznej pozycji MMO EVE Online. Na czas aktualizacji producent zdecydował się wyłączyć serwery gry. Pełną listę zmian, które wprowadza do rozgrywki rozszerzenie o tytule Quantum Rise możecie znaleźć pod tym adresem.

101-in-1 Explosive Megamix

28 listopada do sklepów w Europie powędruje zestaw mini-gier noszący tytuł 101-in-1 Explosive Megamix, powstały z myślą o przenośnej platformie Nintendo DS. Producentem pozycji jest studio deweloperskie Nordcurrent. W skład kompilacji wejdą gry logiczne, sportowe, a także strzelaniny i wyścigi.

Battlefield Heroes

Przedstawiciele EA DICE poinformowali, że już jutro zakończone zostaną zamknięte beta-testy gry Battlefield Heroes. Wówczas wyszukiwaniem błędów zajmą się profesjonalni testerzy wynajęci przez dewelopera. Ponowne otwarcie bety nastąpi na początku przyszłego roku.

Cyan Worlds

Cyan Worlds zwolniło pięćdziesięciu pracowników. Jest to następstwem przejęcia firmy Gamecock Media Group, głównego klienta Cyan Worlds, przez wydawcę Southpeak Interactive. Obecnie studio pracuje nad przenosinami klasycznej pecetowej przygodówki Myst na iPhone’a i iPod Touch.

Alpha Protocol

Ryan Rucinski, Chris Avellone oraz Matt MacLean z firmy Obsidian Entertainment poinformowali, że ich najnowsza produkcja – cRPG o tytule Alpha Protocol – weszła w fazę alfa. Oznacza to, że twórcy złożyli w całość wszystkie pojedyncze elementy gry. Światowa premiera tytułu powinna się odbyć w lutym 2009 roku.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan: Hyborian Adventures zostanie wydane w Korei Południowej, na jednym z najbardziej wymagających rynków MMO na świecie. Póki co nie znamy dokładnej daty premiery, wiemy jednak, że wydawcą dzieła firmy Funcom będzie koncern Neowiz Games.

NCsoft

Koncern NCsoft, popularny wydawca gier MMO, przedstawił najnowszy raport finansowy obejmujący kwartał zakończony 30 września. W podanym okresie firma osiągnęła zysk netto na poziomie 3 milionów dolarów. Oznacza to wynik o 1,8 miliona mniej niż w poprzednim kwartale i aż 4 miliony mniej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Przychody ze sprzedaży gier osiągnęły poziom 57,6 milionów dolarów.

Good Old Games

Firma CD Projekt poinformowała, że do grona pozycji dostępnych w ramach serwisu Good Old Games dołączyły dwie klasyczne produkcje: taktyczne cRPG Jagged Alliance: Deadly Games oraz hack’n slash o tytule Sacred. Obie gry można nabyć za równowartość 9,95 dolarów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

X-Blades

WWE SmackDown vs. Raw 2009 X360

WWE SmackDown vs. Raw 2009 Wii

WWE SmackDown vs. Raw 2009 NDS

WWE SmackDown vs. Raw 2009 PS2

WWE SmackDown vs. Raw 2009 PSP

WWE SmackDown vs. Raw 2009 PS3

Guinness World Records

Cake Mania: In the Mix!

Tarr Chronicles: Sign of Pride

Runes of Magic

Dynasty Warriors: Strikeforce

Iron Chef America: Supreme Cuisine NDS

Iron Chef America: Supreme Cuisine Wii

Legendary

The Sims 3

World War One : La Grande Guerre 14-18

The Golden Horde

Steel Fury: Kharkov 1942

Ghostbusters: The Video Game PC

Ghostbusters: The Video Game X360

The Sims 2: Rezydencje i ogrody

Supreme Ruler 2020: Global Crisis

Elemental: War of Magic

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Street Fighter IV

Battlestations: Pacific

Need for Speed: Undercover

gry