Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 2: Mansion & Garden Stuff (PC)
OkładkaThe Sims 2: Mansion & Garden Stuff (PC)

The Sims 2: Rezydencje i ogrody PC

The Sims 2: Mansion & Garden Stuff

Dziewiąty i ostatni pakiet dodatkowych akcesoriów do bestsellerowej gry symulującej życie The Sims 2 od firmy Electronic Arts. Zestaw The Sims 2: Rezydencje i ogrody - akcesoria oferuje zawartość przeznaczoną do ogrodów otaczających domy wirtualnych postaci.

To jest dodatek do gry The Sims 2.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia | ogrodnictwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims 2: Rezydencje i ogrody Premiera PC

17listopada2008

pudełko PL

21listopada2008

producent: EA Maxis / Maxis Software wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

The Sims 2: Mansion & Garden Stuff to jeszcze jeden dodatek do znanej i cenionej gry będącej de facto symulacją ludzkiego życia. Tym razem naszą wirtualną egzystencję możemy urozmaicić o próby stworzenia zapierającej dech posiadłości, a także okalającego ją ogrodu.

W tym ambitnym zadaniu pomocne okażą się trzy style, na jakie gracz może się zdecydować przy projektowaniu rezydencji swoich marzeń. Autorzy postanowili zaproponować nam motyw arabski rodem z gorącego Maroka, gdzie królują wyszukane architektonicznie pałace, albo też sięgnąć po kombinację klasycyzmu i nowoczesności, co charakterystyczne jest dla nurtu Art Deco. Trzeci temat z kolei to wyrafinowane połączenie romantyzmu z elegancją.

W praktyce oznacza to oczywiście przede wszystkim nowe elementy wyposażenia, których wykorzystanie uzależnione jest jedynie od wyobraźni grającego. W skład rozszerzenia wchodzą więc m.in. egzotyczne kolumny, monumentalne schody, kolektory słoneczne oraz kolejne zestawy oryginalnych okien, drzwi, dachów, płotów, etc. W ogrodzie natomiast przed sąsiadami można pochwalić się grządkami niespotykanymi dotąd irysów, lilii czy słoneczników. Przepiękne kwiaty to jednak nie wszystko, gdyż co bardziej majętni swój prywatny zieleniec mogą przyozdobić także nowatorskimi rzeźbami, jak i fontannami. Na prestiż ogrodu ponadto pozytywnie wpłyną ozdobne krzewy o wymyślnych kształtach, choć w domyśle to przecież tylko wstęp do naszej emanującej przepychem wilii.

Dodatek The Sims 2: Mansion & Garden Stuff wymaga pełnej wersji gry The Sims 2 albo dowolnego, specjalnego zestawu sprzedawanego z edycją podstawową.

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 216 głosów czytelników.

The Sims 2: Rezydencje i ogrody cena w dniu premiery: 29,99 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims 2: Rezydencje i ogrody

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims 2: Rezydencje i ogrody Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)