Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Ogrodnictwo

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce ogrodnictwo.

PC
PC Windows6
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 41
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE1
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android2 Apple iOS2
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii
Nintendo DS1
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS1
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

ogrodnictwo
Generalne remonty domów: Ogród
Generalne remonty domów: Ogród

Symulacje 16 maja 2019

Dodatek do gry House Flipper, w którym zadaniem graczy jest doprowadzanie do porządku wszelkiej maści ogrodów. W House Flipper: Garden Flipper odmieniamy spustoszone działki, kosząc trawę, usuwając śmieci, a także sadząc rośliny, ustawiając dekoracje, meble i inne.

PCPS4XONE

The Sims 2: Rezydencje i ogrody
The Sims 2: Rezydencje i ogrody

Symulacje 17 listopada 2008

Dziewiąty i ostatni pakiet dodatkowych akcesoriów do bestsellerowej gry symulującej życie The Sims 2 od firmy Electronic Arts. Zestaw The Sims 2: Rezydencje i ogrody - akcesoria oferuje zawartość przeznaczoną do ogrodów otaczających domy wirtualnych postaci.

PC

Gardens Inc. 4: Blooming Stars
Gardens Inc. 4: Blooming Stars

Strategiczne 30 stycznia 2016

Kolejna odsłona popularnego cyklu gier z gatunku time management (zarządzania czasem). Głównymi bohaterami Gardens Inc. 4: Blooming Stars ponownie zostają Jill i Mike, którzy, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebują zastrzyku gotówki. Wszystko przez to, że para spodziewa się dziecka i zamierza przygotować dla niego własny, udekorowany od podstaw pokój. Rodzina przyjmuje więc zaproszenie do ogrodniczego reality show, w którym czekają na nich zróżnicowane zadania. Gra Gardens Inc.

PC

Gardening Mama 2: Forest Friends
Gardening Mama 2: Forest Friends

Symulacje 29 kwietnia 2014

Kontynuacja gry wydanej w 2009 roku na konsolę Nintendo DS. Podobnie jak w poprzedniczce, gracz staje przed zadaniem stworzenia własnego ogrodu i hodowania rozmaitych roślin, wybranych spośród zestawu 50 różnorodnych sadzonek.

3DS

Gardening Mama
Gardening Mama

Logiczne 31 marca 2009

Kolejne dzieło twórców słynnej serii Cooking Mama. Tym razem zamiast w kuchni lądujemy w ogrodzie, aby doglądać rosnących owoców i warzyw. Wszystko przy użyciu ekranu dotykowego.

NDS

Gardens Inc. 3: Bridal Pursuit
Gardens Inc. 3: Bridal Pursuit

Strategiczne 24 grudnia 2014

Trzecia część cyklu causalowych strategii typu time-management, za którego powstanie odpowiada warszawskie studio Nitreal Games. W grze Gardens Inc. 3: Bridal Pursuit śledzimy dalsze losy znanych z poprzednich odsłon serii bohaterów: Mike’a i Jill, którzy postanowili stanąć wreszcie na ślubnym kobiercu.

PC

Ogrody Sp. z o.o.: od Grabi do Bogactwa
Ogrody Sp. z o.o.: od Grabi do Bogactwa

Strategiczne 26 grudnia 2012

Casualowa produkcja z gatunku time-management, w której naszym zadaniem jest renowacja i pielęgnacja ogrodów. Wcielamy się w młodą właścicielkę firmy, która aby ratować zadłużoną posiadłość dziadków postanawia zgłosić się do konkursu ogrodniczego.

PCANDiOS

Gardens Inc. 2: The Road to Fame
Gardens Inc. 2: The Road to Fame

Strategiczne 1 grudnia 2013

Ciąg dalszy sympatycznej gry z gatunku zarządzania czasem, w której prowadzimy firmę zajmującą się pielęgnacją ogrodów. Tym razem naszym celem jest zwycięstwo w prestiżowym konkursie w Hollywood, a nasze plany próbuje pokrzyżować znany z pierwszej części gry ponury biznesmen Cliff Gold.

PCANDiOS