Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacje3DS
Okładka Gardening Mama 2: Forest Friends (3DS)
OkładkaGardening Mama 2: Forest Friends (3DS)

Gardening Mama 2: Forest Friends 3DS

Kontynuacja gry wydanej w 2009 roku na konsolę Nintendo DS. Podobnie jak w poprzedniczce, gracz staje przed zadaniem stworzenia własnego ogrodu i hodowania rozmaitych roślin, wybranych spośród zestawu 50 różnorodnych sadzonek.

Symulacje | rolnicze | tytuły ekskluzywne Nintendo | ogrodnictwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gardening Mama 2: Forest Friends Premiera 3DS

29kwietnia2014

producent: Cooking Mama Limited wydawca: Majesco Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Gardening Mama 2: Forest Friends

The Sims 3

Animal Crossing: New Leaf

Story of Seasons

Gardening Mama 2: Forest Friends to kontynuacja popularnej wśród użytkowników konsoli Nintendo DS gry Gardening Mama, w zabawny sposób podejmującej tematykę ogrodnictwa i hodowli roślin. Za jej produkcję, podobnie jak za stworzenie pierwowzoru, odpowiada studio Cooking Mama Limited, mające w swoim portfolio również szereg innych tytułów z tej serii.

Gracz ponownie staje przed zadaniem wykreowania i dbania o swój własny ogród, w którym znajdzie się miejsce dla różnorodnych warzyw, owoców i kwiatów – w sumie twórcy do dyspozycji oddali nam 50 różnorodnych sadzonek, do których dostęp odblokowywany jest sukcesywnie wraz z postępami w zabawie. Za pomocą ekranu dotykowego i rysika dbamy o ich odpowiedni rozwój i staramy się, by efekty naszej pracy były jak najbardziej okazałe – w tym celu regularnie podlewamy, pielimy i pielęgnujemy rośliny, które po zbiorze przewozimy do jednego z sześciu punktów usługowych prowadzonych przez okoliczne zwierzęta. Zgromadzone w ten sposób punkty wymieniamy nie tylko na nowe sadzonki i nasiona, ale i szereg różnorodnych dodatków – dzięki nim możemy m. in. powiększyć rozmiar działki czy też zakupić szereg dekoracji pozwalających na stworzenie niepowtarzalnego ogrodu. W trakcie rozgrywki nie brakuje również nieco niespodziewanych sytuacji – niejednokrotnie nasze rośliny nawiedzają różne choroby i wirusy, a nadmierna susza wymaga od nas szybkiego nawodnienia plonów.

Oprawa wizualna prezentuje poziom zbliżony do pierwszej części Gardening Mama – wydarzenia w grze obrazowane są pomocą prostej i kolorowej dwuwymiarowej grafiki.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Gardening Mama 2: Forest Friends: Odpowiednia dla każdego wieku.