Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDPCiOS
Okładka Gardens Inc. 2: The Road to Fame (AND)
OkładkaGardens Inc. 2: The Road to Fame (AND)

Gardens Inc. 2: The Road to Fame

Ciąg dalszy sympatycznej gry z gatunku zarządzania czasem, w której prowadzimy firmę zajmującą się pielęgnacją ogrodów.

Strategiczne | casual | time management | polskie | ogrodnictwo

Gardens Inc. 2: The Road to Fame Premiera

1gru2013

PC

24cze2014

AND

16lip2014

iOS

producent: World-LooM wydawca: GameHouse Strona oficjalna

Gry podobne do Gardens Inc. 2: The Road to Fame

Mroczne Legendy

W Trybach Tajemnic

Gardens Inc.: From Rakes to Riches

Kontynuacja prostej gry strategicznej Gardens Inc., należącej do popularnego wśród okazjonalnych graczy gatunku zarządzania czasem. Tym razem pomagamy sympatycznym bohaterom wygrać kolejny ogrodniczy konkurs, mogący być dla ich firmy przepustką do wielkiej, międzynarodowej kariery. Podobnie jak jej pierwowzór, gra jest efektem współpracy dwóch rodzimych deweloperów: World-Loom oraz Nitreal Games.

Po sukcesie w lokalnym konkursie ogrodniczym, dzięki któremu udało się ocalić zadłużoną posiadłość dziadków, firma prowadzona przez dwójkę przyjaciół: Jill Maddox i Mike’a Connolly'ego prosperuje coraz lepiej. Młodzi przedsiębiorcy postanawiają zatem podjąć kolejne wyzwanie i wyruszają do Hollywood, by wystartować w kolejnym turnieju, organizowanym przez ekscentryczną milionerkę Lady Bloom. Stawka jest wysoka, bowiem zwycięstwo w tym prestiżowym konkursie może zapewnić im szereg nowych, lukratywnych zleceń i otworzyć drzwi do międzynarodowej kariery. Niestety te ambitne plany będzie się starał pokrzyżować znany z pierwszej części gry czarny charakter Cliff Gold, który po ucieczce z więzienia szuka zemsty na naszych bohaterach, próbując sabotować konkurs i zdyskredytować ich firmę w oczach jego organizatorki.

Ogólne założenia gry pozostały niezmienione. Celem zabawy jest więc ponownie sprawna renowacja kolejnych ogrodów, co zaowocuje nie tylko konkretną ilością gotówki pozwalającej na dalsze rozwijanie firmy, lecz pozwoli też naszym bohaterom odbudować zaufanie Lady Bloom i przybliżyć ich do zwycięstwa w prestiżowym konkursie. Wraz z parą przyjaciół bierzemy udział w kilkudziesięciu nowych misjach, umiejscowionych w pięciu różnych lokalizacjach, takich jak Hollywood, Arizona, Chicago, Dakota i Las Vegas. Do naszych zadań należy m.in. gromadzenie surowców, naprawa i usuwanie różnego rodzaju przeszkód, sadzenie i podlewanie roślin, budowa i naprawa rozmaitych obiektów oraz odstraszanie dzikich zwierząt. Prócz wspomnianego Cliffa Golda, próbującego sabotować nasze działania, głównym przeciwnikiem graczy będzie upływający czas, mający bezpośredni wpływ na wynik punktowy każdej misji.

Poza szeregiem zmian w interfejsie gry i wyglądzie poszczególnych ekranów, Gardens Inc. 2 prezentuje podobny styl wizualny. Ukazana w perspektywie izometrycznej ręcznie rysowana grafika jest jeszcze bardziej kolorowa i pełna szczegółów. Autorzy zadbali o sporą ilość zupełnie nowych funkcjonalności, budynków, typów roślin oraz specjalnych bonusowych leveli. Ekran zarządzania firmą pozwala na wybór kolejnych ulepszeń z bardzo szerokiego wachlarza możliwości, dzięki czemu efekt końcowy za każdym podejściem prezentować się będzie nieco inaczej.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Gardens Inc. 2: The Road to Fame: Odpowiednia dla każdego wieku.

Gardens Inc. 2: The Road to Fame Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 256 MB RAM
  • Windows XP/Vista/7/8
PC
iOS
AND