Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Time management

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce time management.

PC
PC Windows36
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 51 Sony PlayStation 44
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S1 Microsoft XBOX ONE4
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android3 Apple iOS9
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch4
Nintendo Wii
Nintendo DS2
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS1
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

time management
Farm for your Life
Farm for your Life

Strategiczne 24 czerwca 2013

Połączenie casualowej symulacji typu time management (zarządzanie czasem) oraz strategii z rodzaju tower defense. Gracz wciela się w rolę przywódcy niewielkiej społeczności, która przetrwała katastrofę spowodowaną potężną burzą i musi zapewnić sobie przetrwanie. Na domiar złego, ocalałym zagraża nowe niebezpieczeństwo – hordy nieumarłych. Tytuł wyprodukowany został przez niezależne studio Hammer Labs.

PCPS5XSXPS4XONESwitch

Farm
Farm

Strategiczne 25 listopada 2009

Farm to gra strategiczna z rodzaju time-management (zarządzanie czasem). Gracze mają okazję pomóc parze nastoletnich bohaterów doprowadzić niewielkie gospodarstwo rolne do rozkwitu. Produkcja koszalińskiej firmy Rhema Press adresowana jest głównie do odbiorców z rynku tzw. casuali (okazjonalnych graczy).

PC

Fix-it-up: Dookoła Świata
Fix-it-up: Dookoła Świata

Strategiczne 15 lutego 2010

Kontynuacja casualowej gry z gatunku zarządzania czasem, opracowanej przez rodzime studio World-Loom. Po uratowaniu rodzinnego biznesu przed bankructwem, przedsiębiorcza bohaterka Kate postanawia rozwinąć działalność swego warsztatu samochodowego na skalę światową.

PCiOS

Green City
Green City

Strategiczne 15 lutego 2013

Prosta strategia ekonomiczna, przeznaczona do casualowych graczy. Tytuł łączy elementy popularnych city builderów z mechaniką gier typu time-management, stawiając nas w roli burmistrza miasta, który musi zadbać o jego rozwój oraz równowagę ekologiczną. Do naszej dyspozycji oddano 48 poziomów i kilkadziesiąt różnych budowli. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu realizujemy kolejne wyznaczane nam zadania, starając się zmieścić w określonym limicie czasowym.

PC

Odlotowa Farma: Starożytny Rzym
Odlotowa Farma: Starożytny Rzym

Strategiczne 11 lutego 2011

Spin-offowa odsłona popularnej casualowej serii Farm Frenzy. Akcja gry przenosi nas w realia starożytnego Rzymu, gdzie wcielając się w dzielną i zaradną Scarlet, zajmujemy się uprawą roli i hodowlą zwierząt, wytwarzając rozmaite dobra dla walczących w obronie Cesarstwa żołnierzy.

PC

Hero of the Kingdom
Hero of the Kingdom

Przygodowe 20 grudnia 2012

Casualowa gra przygodowa z elementami RPG. Po napaści bandytów, którzy zrównali z ziemią twoją posiadłość, wyruszasz w pełną niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu zaginionego ojca. Aby to osiągnąć będziesz musiał wykonać szereg zadań, zlecanych przez napotykane postacie, odkrywając kolejne fragmenty mapy i zakamarki pogrążonej w chaosie krainy.

PC

Unrailed!
Unrailed!

Zręcznościowe 23 września 2020

Kooperacyjna zręcznościówka z elementami gier typu roguelike i time management. W Unrailed! grupa graczy czuwa nad pociągiem, poszukując surowców do tworzenia szyn, po których jedzie skład pozostający w ciągłym ruchu. Grę opracowało studio Indoor Astronaut.

PCPS4XONESwitch

Do Not Feed the Monkeys
Do Not Feed the Monkeys

Symulacje 24 października 2018

Hybryda gry logicznej, symulacyjnej i strategicznej, w której wcielamy się w człowieka obserwującego życie ludzi przez kamery bezpieczeństwa. To, co zrobimy ze zdobytą wiedzą, zależy tylko od nas i niesie ze sobą rozmaite, często niemożliwe do przewidzenia konsekwencje.

PCPS4XONESwitch

Gardens Inc. 2: The Road to Fame
Gardens Inc. 2: The Road to Fame

Strategiczne 1 grudnia 2013

Ciąg dalszy sympatycznej gry z gatunku zarządzania czasem, w której prowadzimy firmę zajmującą się pielęgnacją ogrodów. Tym razem naszym celem jest zwycięstwo w prestiżowym konkursie w Hollywood, a nasze plany próbuje pokrzyżować znany z pierwszej części gry ponury biznesmen Cliff Gold.

PCANDiOS

Farma 3D
Farma 3D

Strategiczne 1 września 2010

Farma 3D to casualowa strategia z rodzaju time-management, wyprodukowana przez firmę Play-publishing. Gracze poznają perypetie sympatycznego rodzeństwa – Ani i Janka, którzy próbują wyręczyć chorego wujka w farmerskich obowiązkach i doprowadzić podupadające gospodarstwo rolne do rozkwitu.

PC

Hospital Havoc
Hospital Havoc

Zręcznościowe 19 lipca 2010

Humorystyczna gra zręcznościowa, należąca do gatunku time management games. Wcielamy się w lekarza, a naszym zadaniem jest zapanowanie nad chaosem w szpitalu i rozładowanie długiej kolejki pacjentów. W kolejnych etapach musimy odpowiednio sprawnie stawiać diagnozy i ordynować odpowiednie leczenie dbając o to, by żaden z chorych nie rozstał się z życiem.

NDS

Nowy Jankes na Dworze Króla Artura 2
Nowy Jankes na Dworze Króla Artura 2

Strategiczne 10 lipca 2013

Kontynuacja casualowej strategii zarządzania czasem, w której wcielamy się w przeniesionego w czasie rycerza z przypadku. Tym razem na poszukiwania Fontanny Żywej Wody, nasz protoplasta wyrusza z pomocą swej charakternej małżonki. Sama rozgrywka nie odbiega od pierwowzoru, choć autorzy pokusili się o większą różnorodność etapów i wprowadzili do zabawy kilka nowych rozwiązań.

PC

Aerie: Duch Lasu
Aerie: Duch Lasu

Strategiczne 1 października 2010

Proekologiczna produkcja z gatunku zarządzania czasem. Bohaterka gry – Aerie, z pomocą leśnych duszków rusza na ratunek krainie Shangri-La, którą tajemnicza klęska żywiołowa zamieniła w popiół. Celem misji jest odblokowanie zatamowanych rzek, obudzenie śpiących zwierząt i uzdrowienie zniszczonych roślin, aby na nowo tchnąć życie w umierającą krainę.

PC

Royal Envoy
Royal Envoy

Logiczne 10 kwietnia 2010

Royal Envoy to gra logiczna z elementami strategii typu time-management (zarządzanie czasem) wyprodukowana przez studio Playrix Entertainment. Gracz ma za zadanie pomóc ocalić wyspiarskie królestwo Islandshire budując miasta i spełniając rozmaite zachcianki mieszkańców. Tytuł odznacza się niezwykle dynamiczną rozgrywką oraz kreskówkową oprawą wizualną.

PC

Amelie's Café: Halloween
Amelie's Café: Halloween

Logiczne 20 października 2011

Amelie's Café: Halloween to gra logiczna z rodzaju time management (zarządzanie czasem) wyprodukowana przez studio Alawar Entertainemnt. Gracz ma za zadanie pomóc tytułowej bohaterce w prowadzeniu kawiarni, do której z okazji Halloween ściągają tłumy klientów poprzebieranych za rozmaite potwory. Rozgrywka urozmaicona została mini-gierkami typu „połącz trzy elementy”.

PC

Kingdom Tales
Kingdom Tales

Strategiczne 25 lipca 2013

Osadzona w realiach fantasy casualowa strategia z rodzaju „time management”, wyprodukowana przez chorwackie studio Cateia Games. Zgodnie ze starożytną legendą spokojna dotąd kraina stała się obiektem zainteresowania smoków. Gracz musi stanąć na czele ludzi i doprowadzić do zawarcia przymierza pomiędzy wszystkimi istotami zamieszkującymi królestwo.

PC

Lucky Luke: Transcontinental Railroad
Lucky Luke: Transcontinental Railroad

Strategiczne 23 października 2014

Casualowa gra strategiczna z gatunku time management, w której wcielamy się w popularnego bohatera komiksów i filmów, kowboja Lucky Luke’a. Celem gry jest budowa linii kolejowej, łączącej wschód i zachód Ameryki, a zadaniem gracza jest zadbanie o zatrudnienie pracowników, finanse, potrzebne surowce i bezpieczeństwo prac.

PCANDiOS

Ogrody Sp. z o.o.: od Grabi do Bogactwa
Ogrody Sp. z o.o.: od Grabi do Bogactwa

Strategiczne 26 grudnia 2012

Casualowa produkcja z gatunku time-management, w której naszym zadaniem jest renowacja i pielęgnacja ogrodów. Wcielamy się w młodą właścicielkę firmy, która aby ratować zadłużoną posiadłość dziadków postanawia zgłosić się do konkursu ogrodniczego.

PCANDiOS

Fix-it-up: Poznaj rodziców Kate
Fix-it-up: Poznaj rodziców Kate

Strategiczne 22 marca 2012

Kolejna odsłona Fix-it-up, casualowej serii gier typu time-management, przenosi nas w przeszłość do lat 80-tych XX wieku. Tym razem poznajemy rodziców Kate – bohaterki dwóch poprzednich części gry, towarzysząc im w pracy pod okiem zrzędliwego szefa lokalnego warsztatu samochodowego.

PCiOS

Farma w Afryce
Farma w Afryce

Strategiczne 1 kwietnia 2012

Hot Farm Africa to zręcznościowa strategia z rodzaju „time management”, wyprodukowana przez studio Rocket Games. Gracz wciela się w rolę młodej businesswoman, która próbuje zamienić podupadający park safari swego ojca w przyciągające turystów z całego świata centrum rozrywkowo-wypoczynkowe.

PC

Summer Resort Mogul
Summer Resort Mogul

Strategiczne 10 stycznia 2011

Summer Resort Mogul to casualowa strategia ekonomiczna autorstwa krakowskiego studia In Images. Gracz wciela się w rolę zarządcy ośrodka wypoczynkowego, a jego zadaniem jest zbudować popularny wśród turystów wakacyjny kurort. Rozgrywka podzielona została na 45 poziomów o rosnącej skali trudności.

PC

Out of The Box
Out of The Box

Przygodowe 19 lipca 2018

Gra przygodowa, w której wcielamy się w ochroniarza klubu nocnego i decydujemy o tym, kto wejdzie do środka, a kto zostanie odesłany z kwitkiem. W trakcie zabawy w Out of The Box nie tylko prowadzimy rozmowy z osobami ustawiającymi się w kolejce, lecz także weryfikujemy ich prawdomówność oraz wiek, sprawdzamy ich dokumenty, a od czasu do czasu – siłą powstrzymujemy ich przed wejściem do klubu.

PCPS4XONESwitch

My Little Restaurant
My Little Restaurant

Strategiczne 15 lipca 2010

Casualowa strategia typu time-management, wyprodukowana przez studio NoWay. Zadaniem gracza jest pokierować pracą restauracji, co oznacza m.in. rozsadzanie gości, przyjmowanie i realizowanie zamówień oraz inkasowanie rachunków. Szybkość i jakość obsługi przekładają się na wysokość napiwków oraz osiągnięty wynik punktowy.

iOSNDS

Monument Builders: Titanic
Monument Builders: Titanic

Strategiczne 6 lipca 2012

Monument Builders: Titanic to casualowa strategia z rodzaju „time management” (zarządzanie czasem), wyprodukowana przez firmę Anuman Interactive z okazji setnej rocznicy zwodowania słynnego liniowca. Gracz wciela się w rolę zarządcy stoczni, a jego zadaniem jest czuwanie nad zapleczem logistycznym niezbędnym do zbudowania Titanica.

PC