Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Monument Builders: Titanic (PC)

Monument Builders: Titanic PC

Monument Builders: Titanic to casualowa strategia z rodzaju „time management” (zarządzanie czasem), wyprodukowana przez firmę Anuman Interactive z okazji setnej rocznicy zwodowania słynnego liniowca.

Strategiczne | casual | 2D | time management

PC Windows
Okładka Monument Builders: Titanic (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

6lipca2012

Monument Builders: Titanic to druga po Monument Builders: Eiffel Tower odsłona rozwijanego przez firmę Anuman Interactive cyklu nieskomplikowanych strategii typu „time management”. Gra wyprodukowana została dla uczczenia przypadającej w 2012 roku setnej rocznicy zwodowania transatlantyckiego liniowca Titanic.

Zgodnie z sugestią zawartą w tytule, gracz ma okazję wcielić się w rolę budowniczego Titanica. Nie zajmuje się jednak bezpośrednio projektowaniem i budową statku, ale szeroko pojętym zapleczem logistycznym związanym z tym przedsięwzięciem. Do jego obowiązków należy m.in. rekrutowanie robotników stoczniowych i zapewnienie dostaw niezbędnych materiałów (stal, drewno, węgiel i inne).

Rozgrywka opiera się na przebudowywaniu okolic portu w taki sposób, by wykonać określone w każdej misji zadania przed upływem wyznaczonego limitu czasu. Gracz wznosi i modernizuje budynki, naprawia uszkodzone drogi, podnosi kwalifikacje robotników, zbiera surowce itd. Wszystko to wymaga umiejętności planowania oraz koordynowania działań.

Od strony technicznej Monument Builders: Titanic powiela rozwiązania z Monument Builders: Eiffel Tower. Gra odznacza się dwuwymiarową grafiką, której jakość wyraźnie odstaje na tle konkurencyjnych produkcji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Monument Builders: Titanic

Wymagania wiekowe Monument Builders: Titanic

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Monument Builders: Titanic

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graficzna 256MB RAM
  • Windows XP/Vista/7