Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Summer Resort Mogul (PC)
OkładkaSummer Resort Mogul (PC)

Summer Resort Mogul PC

Summer Resort Mogul to casualowa strategia ekonomiczna autorstwa krakowskiego studia In Images. Gracz wciela się w rolę zarządcy ośrodka wypoczynkowego, a jego zadaniem jest zbudować popularny wśród turystów wakacyjny kurort.

Strategiczne | ekonomiczne | casual | time management

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Summer Resort Mogul Premiera PC

10stycznia2011

producent: In Images wydawca: Alawar

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Summer Resort Mogul

Hospital Haste

Fill Up!

Fix-it-up: Przygoda Kate

Summer Resort Mogul to propozycja studia In Images skierowana do szerokiego kręgu odbiorców z rynku tzw. casual (okazjonalnych graczy). Produkcja łączy elementy strategii ekonomicznej oraz gry typu time-management (zarządzanie czasem).

Gracz wciela się w rolę świeżo upieczonego menedżera ośrodka wypoczynkowego. Jego zadaniem jest doprowadzić kurort do rozkwitu, co wymaga wielu przemyślanych inwestycji, które przyciągną zainteresowanie turystów i wygenerują odpowiednio duże zyski.

Rozgrywka bazuje na elementach typowych dla tego rodzaju gier. Gracz rozpoczyna zabawę dysponując skromnym budżetem i zaledwie kilkoma obiektami. Zyskując środki z prowadzonej działalności, może wznosić nowe budynki, takie jak bar, kino, basen, restauracja czy plac zabaw, lub modernizować już istniejące, by zwiększyć ich rentowność. Dodatkowo prowadzony ośrodek wczasowy wymaga szeregu zabiegów związanych bezpośrednio z estetyką i obsługą klientów - sprzątania, upiększania i projektowania ciągów komunikacyjnych.

Twórcy gry przygotowali 45 poziomów osadzonych w 3 malowniczych lokacjach. Jak przystało na grę casualową, interfejs użytkownika w Summer Resort Mogul odznacza się intuicyjną prostotą. Decyzje podejmuje się poprzez wybór jednej z dostępnych opcji z menu rozwijanego po kliknięciu kursorem myszy na wskazanym elemencie na planszy.

Oprawa wizualna Summer Resort Mogul nie odbiega od konkurencyjnych produkcji. Zastosowana grafika 2D przykuwa uwagę intensywną kolorystyką. Całości wrażeń estetycznych dopełniają proste animacje postaci (np. robotnicy, turyści, zwierzęta).

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Summer Resort Mogul: Odpowiednia dla każdego wieku.

Summer Resort Mogul Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta graficzna (zgodna z DirectX 8.0)
  • Windows 2000/XP/Vista/7/8