Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSPC
Okładka Fix-it-up: Kate's Adventure (iOS)
OkładkaFix-it-up: Kate's Adventure (iOS)

Fix-it-up: Przygoda Kate

Fix-it-up: Kate's Adventure

Fix-it-up: Kate's Adventure to casualowa strategia typu time-management (zarządzanie czasem), stworzona przez studio deweloperskie World-LooM.

Strategiczne | casual | widok izometryczny | 2D | time management

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fix-it-up: Przygoda Kate Premiera

31paź2009

PC

2wrz2011

iOS

Fix-it-up: Kate's Adventure jest pierwszą odsłoną cyklu strategii time-management, rozwijanego przez warszawskie studio World-LooM. Produkcja skierowana została na rynek casualowych graczy.

Główna bohaterka gry – Kate właśnie ukończyła college i wróciła do domu. Niestety, nie czekają na nią dobre wieści. Nad prowadzonym przez ojca warsztatem samochodowym zawisła groźba bankructwa. Przedsiębiorcza dziewczyna z zapałem bierze się do pracy, by poprawić kondycję firmy i przywrócić ją do czasów dawnej świetności.

Zadaniem gracza jest pomóc Kate w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Wymaga to m.in. obsługiwania klientów (10 rodzajów samochodów z różnymi usterkami), zamawiania dostaw części potrzebnych do wykonania napraw, zatrudniania wykwalifikowanej kadry pracowniczej, inwestowania w nowy sprzęt i budynki. Z biegiem czasu pojawiają się inne opcje, jak chociażby możliwość wynajmowania pojazdów.

Twórcy przygotowali 6 lokacji, odpowiednio do wzrastającego wraz z każdym poziomem rozgrywki stopnia trudności. W trakcie zabawy gracz musi wykazać się przede wszystkim umiejętnością koordynacji działań w czasie, a także planowania z odpowiednim wyprzedzeniem.

Oprawa audiowizualna Fix-it-up: Kate's Adventure nie odbiega jakością wykonania od konkurencyjnych produkcji. Deweloperzy z World-LooM sięgnęli po sprawdzone rozwiązania, w tym dwuwymiarową grafikę w rzucie izometrycznym, którą okrasili prostymi animacjami.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Fix-it-up: Przygoda Kate: Odpowiednia dla każdego wieku.

Fix-it-up: Przygoda Kate Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • 39 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
iOS