Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Fill Up! (PC)
OkładkaFill Up! (PC)

Fill Up! PC

Fill Up! to gra z gatunku „time management” (zarządzanie czasem), stworzona przez bułgarskie studio Daxy Games z myślą o rynku tzw. casuali.

Strategiczne | casual | 2D | time management

Fill Up! Premiera PC

27sierpnia2009

producent: Daxy Games wydawca: Headup Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Fill Up! jest pierwszą odsłoną cyklu prostych gier zręcznościowo-strategicznych z rodzaju „time management” (zarządzanie czasem) rozwijanego przez studio Daxy Games. Bułgarscy deweloperzy postanowili dać graczom możliwość zostania baronami paliwowymi.

Gra oferuje dwa tryby zabawy. Career mode pozwala zmierzyć się z 48 misjami o rosnącym poziomie trudności. Opcjonalnie można również trenować swoje umiejętności w pojedynczych scenariuszach.

Zabawa polega na budowaniu obiektów związanych z usługami dla kierowców, a także obsłudze klientów. Gracz wciela się w rolę właściciela niewielkiej stacji paliw położonej przy ruchliwej arterii komunikacyjnej. Jego zadaniem jest stworzenie prężnie działającego biznesu i sięgnięcie po okazały puchar dla najlepszych usługodawców.

Rozgrywka w Fill Up! odznacza się prostotą i sporą dynamiką. Gracz kieruje samochody oczekujące na obsługę do właściwego obiektu (np. stacji benzynowej, myjni, warsztatu). Zarabiane na sprawnym świadczeniu usług pieniądze pozwalają na stawianie nowych budynków (łącznie 15 rodzajów) i poszerzenie oferty lub zwiększenie efektywności już istniejących. W poszczególnych scenariuszach należy na ogół obsłużyć odpowiednią liczbę klientów lub zgromadzić określoną kwotę. Formę urozmaicenia stanowią misje związane z obsługą pit-stopu w trakcie wyścigów samochodowych.

Oprawa audiowizualna Fill Up! prezentuje poziom typowy dla casulowych produkcji. Dwuwymiarowa grafika utrzymana jest w żywej kolorystyce. Zabawę uprzyjemnia wpadający w ucho podkład muzyczny.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Fill Up!: Odpowiednia dla każdego wieku.

Fill Up! Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta graficzna 64 MB RAM (zgodna z DirectX 8.0)
  • 100 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7