Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Hero of the Kingdom III (PC)

Hero of the Kingdom III PC

Trzecia część serii prostych przygodówek wzbogaconych o elementy RPG, w której wcielamy się w łowcę ratującego fantastyczne królestwo przed pradawnym złem. Rozgrywka polega na przemierzaniu lokacji, walce oraz szukaniu przedmiotów i kompletowaniu wymaganych surowców.

Przygodowe | fantasy | casual | widok izometryczny | elementy RPG | time management | indie

PC Windows
Okładka Hero of the Kingdom III (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

30sierpnia2018

30sierpnia2018

Steam

Hero of the Kingdom III jest trzecią odsłoną cyklu prostych przygodówek wzbogaconych o elementy RPG. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich części serii, produkcja została stworzona przez słowackie studio Lonely Troops.

Fabuła

W Hero of the Kingdom III wcielamy się w uzdolnionego łowcę. Kiedy królestwo, w którym mieszkał, zostało zaatakowane przez pradawne zło, bohater został zmuszony do odbycia długiej i niebezpiecznej podróży przez cztery doliny. Wszystko po to, by znaleźć sposób na uratowanie krainy, nim będzie na to zbyt późno.

Mechanika

W Hero of the Kingdom III akcję ukazano w widoku izometrycznym. Przemierzając lokacje, wykonujemy nieskomplikowane zadania zlecane przez postacie neutralne, polegające przede wszystkim na poszukiwaniu określonych przedmiotów lub kompletowaniu wymaganych surowców. Nie brakuje tu również starć z przeciwnikami, a w miarę postępów doskonalimy umiejętności herosa, dzięki czemu z czasem możemy stawiać czoła coraz większym wyzwaniom. Przygodę urozmaica konieczność dbania o potrzeby naszego podopiecznego, który od czasu do czasu musi coś zjeść i odpocząć.

Kwestie techniczne

Hero of the Kingdom III posiada prostą, choć estetyczną grafikę, która prezentuje poziom zbliżony do wcześniejszych dzieł studia Lonely Troops.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 35,99 PLN

Gry podobne do Hero of the Kingdom III

Wymagania wiekowe Hero of the Kingdom III

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Hero of the Kingdom III

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Pentium III 1.0 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB GeForce 6200 lub lepsza, 370 MB HDD, Windows XP/Vista/7/8/10