Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Hot Farm Africa (PC)
OkładkaHot Farm Africa (PC)

Farma w Afryce PC

Hot Farm Africa

Hot Farm Africa to zręcznościowa strategia z rodzaju „time management”, wyprodukowana przez studio Rocket Games.

Strategiczne | casual | time management | zwierzęta

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Farma w Afryce Premiera PC

1kwietnia2012

pudełko PL

29czerwca2012

producent: Rocket Games wydawca: Big Fish Games wydawca PL: Play-publishing

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Hot Farm Africa to propozycja deweloperów ze studia Rocket Games skierowana do tzw. casuali (okazjonalnych graczy), którzy chcieliby spróbować swoich sił w zarządzaniu egzotycznym ogrodem zoologicznym. Rozgrywka łączy elementy strategii z rodzaju time management (zarządzanie czasem) oraz zręcznościówki.

Akcja gry osadzona została w Afryce, dokąd główna bohaterka – pomysłowa i energiczna młoda businesswoman wybiera się, by odwiedzić ojca. Na miejscu okazuje się, że został on właścicielem parku safari. Niestety, placówka nie należy do szczególnie atrakcyjnych, co należy jak najszybciej zmienić.

Zadaniem gracza w Hot Farm Africa jest zbudowanie tętniącego życiem i chętnie odwiedzanego przez turystów ośrodka safari. W tym celu należy stworzyć odpowiednie warunki dla zwierząt, ale także zapewnić liczne atrakcje odwiedzającym. Im bardziej gościom podobają się pokazy afrykańskiej flory, tym większe kwoty pozostawiają w kasie parku, co z kolei umożliwia sfinansowanie kolejnych inwestycji.

Na tytułowej „gorącej farmie” zamieszkiwać może łącznie 12 gatunków dzikich zwierząt (w tym żyrafy, słonie, lwy, goryle i zebry), o które trzeba się troszczyć, regularnie karmiąc je i wprowadzając „upiększenia” w każdy z pięciu rodzajów naturalnych interiorów.

Oprawa wizualna gry odznacza się przede wszystkim dużą intensywnością barw. Trójwymiarowa grafika stylizowana jest na kreskówkę i nie zachwyca ilością detali. Sympatycznie wyglądające zwierzaki powinny jednak przypaść do gustu młodszej części graczy.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Farma w Afryce cena w dniu premiery: 9,90 PLN

Wymagania wiekowe Farma w Afryce: Odpowiednia dla każdego wieku.

Farma w Afryce Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 1.8GHz
  • 512MB RAM
  • karta graficzna 3D
  • 158MB HDD
  • Windows XP/Vista/7