Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Farm (PC)

Farm PC

Farm to gra strategiczna z rodzaju time-management (zarządzanie czasem). Gracze mają okazję pomóc parze nastoletnich bohaterów doprowadzić niewielkie gospodarstwo rolne do rozkwitu. Produkcja koszalińskiej firmy Rhema Press adresowana jest głównie do odbiorców z rynku tzw.

Strategiczne | casual | rolnicze | dla dzieci | time management

PC Windows
Okładka Farm (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25listopada2009

25listopada2009

pudełko PL

Farm jest kolejną niskobudżetową propozycją w katalogu wydawnictwa Play Publishing skierowaną do grona mniej wymagających graczy z rynku casualowego. Tytuł wyprodukowany został przez koszalińską firmę Rhema Press.

Akcja gry toczy się na niewielkiej farmie. Podupadające gospodarstwo znalazło się w rękach pary przedsiębiorczych właścicieli – Janka i Ani (gracz może wybrać, w którą postać chce się wcielić), którzy z zapałem przystępują do pracy.

Jak przystało na casualową strategię z rodzaju time-management, zadaniem gracza jest przede wszystkim odpowiednia koordynacja czasowa wszystkich działań. Na wirtualnej farmie równocześnie można uprawiać kilka odmian roślin (kukurydza, dynie oraz pomidory) i zwierząt (kury, świnie, krowy). Pieniądze uzyskiwane ze sprzedaży produktów na lokalnym rynku pozwalają inwestować w nowe budynki, maszyny i urządzenia, a także dodatkowe rośliny i zwierzęta.

Rozgrywka odznacza się sporą dynamiką. Wraz z rozwojem farmy zadania stawiane przed graczem są coraz trudniejsze do wykonania. Rośnie także stopień komplikacji w koordynowaniu działań (np. częściej pojawia się zagrożenie ze strony dzikich wieprzy).

Farm cechuje się prostą, trójwymiarową grafiką utrzymaną w kreskówkowej stylistyce. Zabawę ubarwiają krótkie, animowane przerywniki, które w humorystycznym tonie ilustrują zdarzenia na farmie. Prostota obsługi interfejsu użytkownika oraz brak elementów przemocy sprawiają, że produkcja powinna przypaść do gustu młodszym graczom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Farm

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Farm

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 2.0 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza), Windows XP/Vista/7