Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2008, 12:30

autor: Thorwalian

Zapowiedziano nowy dodatek do The Sims 2

Już niedługo, bo za dwa miesiące, na rynku zadebiutuje kolejny oficjalny dodatek do bestsellerowej serii The Sims 2. Tym samym nie sprawdziły się przewidywania, że Osiedlowe Życie było ostatnią taką ponadplanową produkcją przed oczekiwaną przez rzeszę fanów premierą The Sims 3.

Już niedługo, bo za dwa miesiące, na rynku zadebiutuje kolejny oficjalny dodatek do bestsellerowej serii The Sims 2. Tym samym nie sprawdziły się przewidywania, że Osiedlowe Życie było ostatnią taką ponadplanową produkcją przed oczekiwaną przez rzeszę fanów premierą The Sims 3. Nowe rozszerzenie do dwójki zatytułowane jest Mansion & Garden Stuff (w Polsce Rezydencje i ogrody – Akcesoria), o czym już formalnie poinformował koncern Electronic Arts.

Zapowiedziano nowy dodatek do The Sims 2 - ilustracja #1

Add-on zaproponuje graczom transformacje ich domów w emanujące przepychem rezydencje, z otaczającymi je ogrodami włącznie, w czym pomóc mają trzy style do wyboru. To od nas zależeć będzie, czy zapatrzymy się na wyszukane architektonicznie pałace rodem z gorącego Maroka, bądź skierujemy się raczej ku połączeniu klasycyzmu i nowoczesności co charakterystyczne jest dla nurtu Art Deco. Trzeci temat natomiast będzie jak znalazł dla osób o romantycznej duszy, szukających we własnych włościach typowej elegancji.

W praktyce oznacza to oczywiście przede wszystkimi nowe elementy wyposażenia takie jak egzotyczne kolumny, monumentalne schody, kolektory słoneczne i kolejne zestawy oryginalnych okien, drzwi, dachów, płotów, etc. Przechodząc do ogrodu, będziemy mogli zatroszczyć się o grządki niespotykanych do tej pory kwiatów albo też pochwalić się przed gośćmi nowatorskimi rzeźbami i fontannami.

Rezydencje i ogrody – Akcesoria szykowane jest na czternastego listopada tego roku. Znając politykę wydawniczą EA, tego samego dnia dodatek pojawi się również w Polsce. To jak wykorzystanie zawartości rozszerzenia wyobrażają sobie jego twórcy, znajdziecie poniżej na obrazkach.

Zapowiedziano nowy dodatek do The Sims 2 - ilustracja #2

 

Zapowiedziano nowy dodatek do The Sims 2 - ilustracja #3
Zapowiedziano nowy dodatek do The Sims 2 - ilustracja #4
Zapowiedziano nowy dodatek do The Sims 2 - ilustracja #5