Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2009, 14:20

autor: Jiker

Wieści ze świata (Marvel vs Capcom 2, Fat Princess, Tony Hawk: RIDE) 22/06/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Marvel vs Capcom 2 przesunięta, debiut Fat Princess dopiero pod koniec lata, Microsoft zapowiada sporą aktualizację Xbox Live i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Marvel vs Capcom 2 przesunięta, debiut Fat Princess dopiero pod koniec lata, Microsoft zapowiada sporą aktualizację Xbox Live i inne. Zapraszamy do lektury.

Marvel vs Capcom 2

Bijatyka pod tytułem Marvel vs Capcom 2 w wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 nie zostanie wydana pod koniec bieżącego miesiąca. Z nieznanych powodów firma Capcom zdecydowała się bowiem na przesunięcie premiery. Nowym terminem jest końcówka lipca. Produkcję będzie można nabyć za pośrednictwem Xbox Live Arcade i PlayStation Store. Jej cena ustalona została na poziomie 1200 punktów MS (Xbox 360) oraz 14,99 dolarów (PS3).

Fat Princess

Mocno niekonwencjonalna produkcja o tytule Fat Princess (PS3), w której podejmiemy się próby ratowania otyłej księżniczki uwięzionej w lochach wrogiego zamku, nie zostanie wydana w ramach PlayStation Store w bieżącym tygodniu. Premiera produkcji Titan Studios została bowiem opóźniona. Nowy termin zostanie wyznaczony w najbliższym czasie. Autorzy zapewnili nas jednak, że do debiutu dojdzie jeszcze tego lata. Gra wzbudza wiele emocji głównie ze względu na rozbudowany multiplayer dla 32 osób.

Xbox 360

Zgodnie z oczekiwaniami wypowiedź Steve’a Balmera, prezesa Microsoftu, w której podjął on temat ewentualnego nowego modelu Xboksa 360 okazała się nie mieć zbyt wiele wspólnego z prawdą. W rozmowie z redakcją serwisu IGN.com Balmer przeprosił za swoje słowa.

Tony Hawk: RIDE

Kontroler do Tony Hawk: RIDE ma być również ogólnodostępną platformą wykorzystywaną przez innych producentów, oznajmił prezes ekipy Robomodo. Joshua Tsui stwierdził w wywiadzie dla serwisu Videogamer.com, że kontroler mógłby znaleźć zastosowanie także w przypadku produkcji o snowboardzie i surfingu.

Xbox Live

Major Nelson zdradził w swym najnowszym podcaście, że pod koniec roku Microsoft udostępni kolejną aktualizację serwisu Xbox Live. Nie tylko wprowadzi ona kilka nowych funkcji – najprawdopodobniej zapowiedziane w trakcie E3 Last.fm, Twittera, Facebook i inne – ale również wpłynie na poprawę jego działania. Chodzi tu głównie o prędkość reakcji i otwierania się nowych opcji.

Mass Effect

W bieżącym tygodniu doczekamy się wreszcie konkretnych informacji dotyczących drugiego DLC do pierwszej odsłony Mass Effect. Informuje o tym oficjalna twitterowa strona drugiej części przygód komandora Sheparda.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Fallout 3: Point Lookout

Kharkov: Disaster on the Donets

Superstars V8 Racing

FlatOut: Apokalipsa

Modern Warfare 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Przegląd tygodnia - wakacyjne granie video magazyn

StarCraft II: Wings of Liberty - Battle Report