Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2005, 15:18

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Tom Clancy’s Ghost Recon 3 oficjalnie!

Szanowni Państwo, wszyscy, których sercu bliska jest seria Ghost Recon, będą mieli okazję spędzić najbliższą Gwiazdkę z trzecią odsłoną swej lubej. Firma Ubisoft oficjalnie poinformowała o fakcie tworzenia Tom Clancy’s Ghost Recon 3 (tytuł roboczy). Pozycja ta ukaże się wraz z premierą Xbox 360 oraz na Xboxa, PS2, GameCube i PeCety.

Szanowni Państwo, wszyscy, których sercu bliska jest seria Ghost Recon, będą mieli okazję spędzić najbliższą Gwiazdkę z trzecią odsłoną swej lubej. Firma Ubisoft oficjalnie poinformowała o fakcie tworzenia Tom Clancy’s Ghost Recon 3 (tytuł roboczy). Pozycja ta ukaże się wraz z premierą Xbox 360 oraz na Xboxa, PS2, GameCube i PeCety. Szczęśliwcy odwiedzający w tym roku targi E3 będą mogli obejrzeć grę na stoisku Ubisoftu.

Fabuła gry przeniesie nas w niedaleką przyszłość, do roku 2013. Armia amerykańska wdrożyła Integrated Warfighter System, złożoną kombinację różnych technologii, która przekształca żołnierza w prawdziwą maszynę wojny. Projekt ten składa się z zaawansowanych systemów broni, urządzeń komunikacji satelitarnej i ulepszonych systemów obronnych. Teraz nadszedł czas na przetestowanie projektu na prawdziwym polu bitwy. Jako kapitan Scott Mitchel, dowodzący siłami Specjalnymi oraz oddziałem Duchów, wyposażonych we wspomniane systemu bitewne, musimy uratować prezydenta USA, odzyskać skradzione kody, służące do aktywacji arsenału nuklearnego oraz wyeliminować stających nam na drodze przeciwników. Akcja Tom Clancy’s Ghost Recon 3 toczy się w Mexico City, w samym środku wewnętrznego konfliktu, który rozpętał się w imię przejęcia kontroli nad miastem (panowie z Ubisoftu nie chcą już drażnić Korei, ciekawe co na to Meksyk:), dzięki czemu dostajemy dużą dawkę przyszłościowych walk miejskich.

Graficznie gra ma się prezentować wyśmienicie (oczywiście najlepsze efekty uzyskają przyszli posiadacze Xbox 360), oferując cały wachlarz nowinek. Każda wersja będzie różnić się w pewnych aspektach od innych, aczkolwiek przedstawiciele Ubisoftu nie sprecyzowali jeszcze w jaki sposób. Oprócz rozgrywki dla jednego gracza Tom Clancy’s Ghost Recon 3 oferować będzie tryby wieloosobowe, w których znajdziemy nowe, nie ujawnione jeszcze elementy.