Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

dubbing Najnowsze wiadomości i informacje

Gwiazdorska obsada polskiej lokalizacji gry All-Stars Battle Royale

Aver, 13 września 2012, 16:06

Linda, Pazura, Kryszak i Boberek – oto część aktorów, jakich usłyszymy w polskiej wersji gry All-Stars Battle Royale, tworzonej przez studio Superbot Entertaiment na konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita. Za rodzimą lokalizację odpowiada firma Sony Computer Entertainment Polska.

Halo 4 ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej?

Sarge, 8 września 2012, 10:45

Wszystko wskazuje na to, że strzelanina Halo 4 ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Taką informację podał serwis Online Center, powołując się na rodzimy oddział firmy Microsoft.

Kopczyński, Machnicki i inni aktorzy w polskiej wersji LittleBigPlanet na PS Vita

Sarge, 8 września 2012, 10:10

LittleBigPlanet na PlayStation Vita ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Serwis Filmweb ujawnił listę aktorów, którzy podłożą swój głos pod poszczególne postacie występujące w nadchodzącej produkcji.

Gwiazdorska obsada gry Dishonored – Susan Sarandon, Carrie Fisher i inni

Ender, 3 sierpnia 2012, 19:20

Bethesda pochwaliła się dzisiaj gwiazdorską obsadą aktorów, którzy udzielają głosu postaciom pojawiającym się w grze Dishonored. W jej skład wchodzi między innymi nagrodzona Oskarem Susan Sarandon, a także...Carrie Fisher, świetnie znana fanom Star Wars.

PlayStation All-Stars Battle Royale - Bogusław Linda powróci jako Kratos

Kono, 3 lipca 2012, 15:35

Firma Sony Computer Entertainment Polska poinformowała, że w grze PlayStation All-Stars Battle Royale w rolę Kratosa ponownie wcieli się Bogusław Linda.

Trwają nagrania dialogów do Mass Effect 3: Extended Cut. Powrócą starzy znajomi

Aver, 21 maja 2012, 11:45

Lance Henriksen, Raphael Sbarge i Tricia Helfer, czyli aktorzy biorący udział w nagrywaniu dialogów do gry Mass Effect 3, poinformowali w sieci, że wzięli udział w sesjach związanych z dodatkiem DLC rozbudowującym zakończenie gry studia BioWare.

Znamy nazwiska aktorów, którzy podkładają głosy bohaterom Diablo III w polskiej wersji językowej

Aver, 19 kwietnia 2012, 18:40

Na oficjalnym polskim forum internetowym Blizzarda pojawiła się informacja z nazwiskami osób, które w najnowszej grze z serii Diablo podkładają głos pięciu klasom postaci oraz Deckardowi Cainowi. Lokalizacja zapowiada się naprawdę dobrze.

Hollywoodzka obsada głosowa nowego Syndicate i fragment gameplay'a kampanii solowej

Olek, 11 lutego 2012, 16:00

Koncern Electronic Arts ujawnił nazwiska czołowych aktorów, którzy wzięli udział w nagraniach dubbingu do gry Syndicate. Nie ma w tym gronie gwiazd światowego formatu, ale kinomaniacy bez trudu powinni rozpoznać głosy. A jak brzmi niemiecka wersja językowa?

Dorota Gardias i Jarosław Boberek w polskiej wersji gry Uncharted: Złota Otchłań

Sarge, 2 lutego 2012, 12:10

W polskiej wersji językowej gry Uncharted: Złota Otchłań w jedną z głównych postaci wcieli się Dorota Gardias, znana prezenterka i dziennikarka stacji TVN. Potwierdzono także, że głos pod Nathana Drake'a po raz kolejny podłoży Jarosław Boberek.

Sesje nagraniowe do gry StarCraft II: Heart of the Swarm trwają. Kiedy premiera?

Kono, 18 stycznia 2012, 13:59

Tricia Helfer za pośrednictwem serwisu Twitter ujawniła, że bierze udział w sesjach nagraniowych do gry Starcraft II: Heart of the Swarm. Aktorka, oprócz opublikowania krótkiej notki i zdjęcia, nie zdradziła nic więcej.

Piotr Fronczewski i Henryk Talar w Warszawie na spotkaniu z fanami gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Sarge, 22 grudnia 2011, 10:55

Dzisiaj o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie zorganizowane dla fanów gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Na miejscu pojawią się aktorzy dubbingowi Piotr Fronczewski oraz Henryk Talar, a gracze będą mogli otrzymać oficjalne koszulki i plakaty.

Uncharted: Złota Otchłań na PlayStation Vita w pełnej polskiej wersji językowej

Sarge, 23 listopada 2011, 13:45

Polski oddział firmy Sony wyda w naszym kraju grę Uncharted: Golden Abyss w polskiej wersji językowej. Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów startowych na PlayStation Vita ukaże się u nas pod nazwą Uncharted: Złota Otchłań.

W grze Diablo III posłuchamy 13-16 tysięcy linii dialogowych

Sarge, 2 listopada 2011, 12:00

Firma Blizzard Entertainment zdradziła, że w grze Diablo III będziemy mogli posłuchać od 13 do 16 tysięcy linii dialogowych. Poznaliśmy także pewne szczegóły na temat muzyki i okrzyków postaci w czasie walki.

Główny bohater Afterfall: InSanity przemówi głosem Michała Żebrowskiego

Kono, 7 października 2011, 13:53

Firma CD Projekt ujawniła, że główny bohater polskiej gry Afterfall: InSanity przemówi głosem Michała Żebrowskiego. Sławny aktor wcieli się w rolę Alberta Tokaja.

Wojciech Malajkat i Jerzy Kryszak w polskiej wersji gry Ratchet & Clank: 4 za Jednego

Sarge, 3 października 2011, 10:45

Nadchodząca zręcznościówka Ratchet & Clank: 4 za Jednego ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Firma Sony Computer Entertainment Polska ujawniła nazwiska aktorów pracujących nad lokalizacją.

Znane nazwiska w angielskiej obsadzie The Elder Scrolls V: Skyrim

Soviet, 27 września 2011, 19:30

Bethesda ujawniła, kogo usłyszymy w angielskiej ścieżce dźwiękowej The Elder Scrolls V: Skyrim. Wśród znanych postaci znaleźli się między innymi Max von Sydow oraz Christopher Plummer.

Fronczewski, Talar, Kowalewski i Zborowski w polskiej wersji The Elder Scrolls V: Skyrim

Łukasz Malik, 27 września 2011, 09:51

The Elder Scrolls V: Skyrim będzie pierwszym tytułem z tej serii, jaki zostanie wydany w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Głosów bohaterom użyczy plejada znanych aktorów, w tym: Piotr Fronczewski, Henryk Talar, Krzysztof Kowalewski i Wiktor Zborowski.

Próbki głosów z polskiej wersji Might & Magic: Heroes VI

Soviet, 19 września 2011, 15:30

Firma Ubisoft opublikowało trzy filmy, na których prezentowana jest polska wersja dźwiękowa Might & Magic: Heroes VI.

Mirosław Baka i Daniel Olbrychski w polskiej wersji gry Red Orchestra 2

Sarge, 4 sierpnia 2011, 11:50

Firma Cenega ujawniła szczegóły rodzimego wydania Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu. Gra ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej, a swoich głosów użyczą m.in. Daniel Olbrychski i Mirosław Baka.

Activision ujawnia obsadę Spider-Man: Edge of Time oraz X-Men: Destiny

Wiz, 20 lipca 2011, 13:44

Koncern Activision Blizzard ujawnił informacje dotyczące obsady dwóch nadchodzących gier opartych na komiksach ze studia Marvel. Wiadomości te zostały podane przy okazji rozpoczynających się właśnie targów Comic-Con.

Słynny zapaśnik i znana aktorka filmów porno użyczą głosów w grze Saints Row: The Third

Wiz, 20 lipca 2011, 11:19

Amerykański wrestler Hulk Hogan oraz aktorka Sasha Grey użyczą głosów a najnowszej produkcji studia Volition Inc. Saints Row: The Third. Informacje te ujawniła firma THQ - wydawca gry.

W The Elder Scrolls V: Skyrim usłyszymy 70 aktorów dubbingowych

Wiz, 1 lipca 2011, 09:06

Craig Lafferty, producent wykonawczy The Elder Scrolls V: Skyrim, ujawnił kolejne informację dotyczące obsady gry. Okazuje się, że w nowej produkcji studia Bethesda Softworks usłyszymy głosy aż 70 różnych aktorów, którzy łącznie nagrają 47 tys. linii dialogowych.

Pingwin kolejnym bohaterem Batman: Arkham City?

Sarge, 23 maja 2011, 09:35

W jednym ze zwiastunów Batman: Arkham City fani swego dostrzegli swego czasu wskazówkę, mającą zapowiadać obecność Pingwina. Najprawdopodobniej jest to kolejna z charakterystycznych postaci z tego uniwersum, która rzeczywiście pojawi się w produkcji Rocksteady Studios. Wskazują na to ostatnie doniesienia, mówiące również o nowej aktorce podkładającej głos pod Harley Quinn.