Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2019, 21:14

Zwiastun CoD: Modern Warfare z polskim dubbingiem

W internecie pojawił się zwiastun Call of Duty: Modern Warfare, w którym możemy usłyszeć polski dubbing. Trailer przedstawia możliwości gry na komputerach osobistych, czyli m.in. rozgrywkę w 4K, nielimitowaną liczbę klatek i wsparcie dla wielu monitorów.

Nowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare z polskim dubbingiem. - Zwiastun CoD: Modern Warfare z polskim dubbingiem - wiadomość - 2019-10-18
Nowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare z polskim dubbingiem.

Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare, w którym możemy usłyszeć polski dubbing dostępny w grze. Krótki materiał wideo skupia się na możliwościach i funkcjach pecetowej wersji najnowszego CoD-a. Twórcy zapewniają, że będziemy mogli bawić się w rozdzielczości 4K oraz nielimitowanej liczbie klatek, a gracz dostanie do dyspozycji wiele możliwości ustawień grafiki.

Nie zabraknie również trybu dla 64 graczy – Ground War – oraz rozgrywki cross-platformowej. Produkcja zaoferuje także wsparcie dla wyświetlania obrazu na kilku monitorach, nawet ultrapanoramicznych. Warto również przypomnieć, że w grze (przynajmniej póki co) nie znajdziemy żadnych lootboksów, jednak pojawią się w niej sezony oraz przepustki bitewne.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października tego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Tytuł ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej. Sama kampania fabularna ma dostarczyć rozrywki średnio na 6-7 godzin, ale dodatkowe tryby sieciowe zapewnią jej znacznie więcej. Oficjalne wymagania sprzętowe gry możecie znaleźć pod tym adresem.