Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2019, 21:14

autor: Froozyy

Zwiastun CoD: Modern Warfare z polskim dubbingiem

W internecie pojawił się zwiastun Call of Duty: Modern Warfare, w którym możemy usłyszeć polski dubbing. Trailer przedstawia możliwości gry na komputerach osobistych, czyli m.in. rozgrywkę w 4K, nielimitowaną liczbę klatek i wsparcie dla wielu monitorów.

Nowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare z polskim dubbingiem. - Zwiastun CoD: Modern Warfare z polskim dubbingiem - wiadomość - 2019-10-18
Nowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare z polskim dubbingiem.

Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare, w którym możemy usłyszeć polski dubbing dostępny w grze. Krótki materiał wideo skupia się na możliwościach i funkcjach pecetowej wersji najnowszego CoD-a. Twórcy zapewniają, że będziemy mogli bawić się w rozdzielczości 4K oraz nielimitowanej liczbie klatek, a gracz dostanie do dyspozycji wiele możliwości ustawień grafiki.

Nie zabraknie również trybu dla 64 graczy – Ground War – oraz rozgrywki cross-platformowej. Produkcja zaoferuje także wsparcie dla wyświetlania obrazu na kilku monitorach, nawet ultrapanoramicznych. Warto również przypomnieć, że w grze (przynajmniej póki co) nie znajdziemy żadnych lootboksów, jednak pojawią się w niej sezony oraz przepustki bitewne.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października tego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Tytuł ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej. Sama kampania fabularna ma dostarczyć rozrywki średnio na 6-7 godzin, ale dodatkowe tryby sieciowe zapewnią jej znacznie więcej. Oficjalne wymagania sprzętowe gry możecie znaleźć pod tym adresem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.