Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2019, 10:59

autor: Adrian Werner

Call of Duty: Modern Warfare postawi na sezony i battle passy

Studio Infinity Ward ujawniło plany rozwoju Call of Duty: Modern Warfare. Gra postawi na popularny obecnie model sezonów i przepustek bitewnych.

Rozwój Call of Duty: Modern Warfare po premierze zostanie zrealizowany inaczej niż w poprzednich odsłonach. - Call of Duty: Modern Warfare postawi na sezony i battle passy - wiadomość - 2019-10-18
Rozwój Call of Duty: Modern Warfare po premierze zostanie zrealizowany inaczej niż w poprzednich odsłonach.

Kilka dni temu studio Infinity Ward uspokoiło fanów ogłaszając, że w Call of Duty: Modern Warfare nie znajdziemy nielubianych lootboksów oraz zrzutów zaopatrzenia (ang. supply drops). Autorzy nie zdradzili jednak wszystkich konkretów odnośnie modelu biznesowego, obiecując, że ujawnią je za kilka dni. Wreszcie to nastąpiło i okazuje się, że COD: Modern Warfare postawi na Battle Passy, czyli przepustki bitewne.

Rozwój gry po premierze odbywać się będzie w ramach sezonów oferujących nową zawartość. Wszystkie dodatkowe tryby i mapy dostępne będą za darmo, równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych. Ponadto bronie oraz ich modyfikacje wpływające na rozgrywkę będzie można odblokować poprzez zabawę.

Każda przepustka sezonowa ma mieć zarówno darmowe, jak i płatne elementy. Ta druga kategoria obejmie przedmioty kosmetyczne, niewpływające na rozgrywkę. Znajdziemy je również w sklepiku z mikropłatnościami. Natomiast nie wiadomo, czy możliwy będzie zakup rzeczy przyśpieszających rozwój.

Call of Duty: Modern Warfare ukaże się 25 października tego roku, równocześnie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Przypomnijmy, że ostatnie tygodnie obfitowały w doniesienia na temat Call of Duty: Modern Warfare. Ujawniono wymagania sprzętowe (zarówno standardowe, jak i dla ray tracingu). Twórcy pokazali zwiastun kampanii fabularnej oraz zdradzili konkrety odnośnie kooperacyjnego trybu Spec Ops.

  1. Call of Duty: Modern Warfare to Battlefield, na którego czekają gracze
  2. Wszystko o Call of Duty: Modern Warfare 2019
  3. Oficjalna strona serii
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare