Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2020, 14:04

Doom Eternal – posłuchaj polskiego dubbingu w nowym zwiastunie

Do sieci trafił nowy zwiastun Doom Eternal. Oferuje on pierwszą okazję, aby sprawdzić, jak prezentować się będzie polski dubbing w grze.

Doom Eternal ukaże się za dwa miesiące. - Doom Eternal – posłuchaj polskiego dubbingu w nowym zwiastunie - wiadomość - 2020-01-16
Doom Eternal ukaże się za dwa miesiące.
DOOM ETERNAL W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: id Software
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery: 20 marca 2020 r.

Ukazał się nowy zwiastun Doom Eternal. Filmik koncentruje się na fabule i robi spore wrażenie, ale nas najbardziej interesuje fakt, że równocześnie z wersją anglojęzyczną udostępniono również polską. Dzięki temu możemy usłyszeć pierwsze próbki dubbingu.

Zwiastun zawiera sporo dialogów, zarówno tych wypowiadanych przez ludzi, jak i istoty nadnaturalne. Filmik daje więc dobre pojęcie o tym, jak brzmieć będzie dubbing.

Przypomnijmy, że Doom Eternal ukaże się 20 marca tego roku na PC, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz streamingowej usłudze Stadia. Na wszystkich tych platformach sprzętowych gra zaoferuje pełną polską wersję językową. W planach jest również wydanie na Nintendo Switch, ale ono ukaże się w późniejszym terminie.

Początkowo Doom Eternal miał zadebiutować w listopadzie ubiegłego roku, ale twórcy podjęli decyzję o opóźnieniu premiery o kilka miesięcy. Dzięki temu gra ma zaoferować wyższy poziom dopracowania, a przy okazji uniknęła konkurowania z innymi dużymi produkcjami, które ukazały się pod koniec 2019 r.

20 marca tego roku pojawi się również konwersja gry Doom 64, czyli produkcji, którą pierwotnie opracowano z myślą o Nintendo 64. Ten tytuł trafi jednocześnie na PC, Xboksa One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

  1. Oficjalna strona internetowa Doom Eternal
  2. Doom Eternal – tak powinno się traktować legendy!