Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2016, 10:49

autor: Maiman

Dishonored 2 z polskim dubbingiem

Dishonored 2 otrzyma pełne polskie udźwiękowienie – informuje karta produkcji w serwisie Steam. Udało nam się dowiedzieć, że nad lokalizacją czuwać będzie Bethesda, a nie Cenega S.A., nasz rodzimy dystrybutor. Na razie nie wiemy jednak, kto miałby obsadzić główne role.

Dishonored 2, czyli kontynuacja znakomitej skradanki z 2012 roku, otrzyma pełną polską lokalizację (napisy i dubbing). Informację taką odnaleźć można na karcie produktu w serwisie Steam, gdzie polski znajduje się wśród języków opatrzonych etykietą „pełny dźwięk”. Dodatkowo potwierdzeniem tej wiadomości zdaje się cytat z oficjalnej strony gry, gdzie mowa o w pełni udźwiękowionych postaciach Corvo i Emily. Dowiedzieliśmy się również, że za lokalizację, w tym wybór aktorów wcielających się w bohaterów, odpowiada sama Bethesda, a nie polski dystrybutor, Cenega S.A. Jednakże na razie nie wiemy kogo deweloper obsadzi w głównych rolach. Poinformujemy Was, kiedy w tej kwestii dowiemy się czegoś nowego.

Wszystko wskazuje na to, że zabójcza para przełamie wiele barier językowych. - Dishonored 2 z polskim dubbingiem - wiadomość - 2016-08-02
Wszystko wskazuje na to, że zabójcza para przełamie wiele barier językowych.

Jeśli wierzyć steamowym doniesieniom, Bethesda kwestię lokalizacji traktuje wyjątkowo poważnie i podchodzi do niej z rozmachem – oprócz polskiego twórcy przygotują dubbing japoński, portugalski i rosyjski.

Ostatnim lokalizowanym przez Bethesdę tytułem był Doom. W jego przypadku jakość dubbingu oceniano ambiwalentnie, ale należy pamiętać, że był to typ gry zupełnie innej od mocno opartej na fabule skradanki. O jakość nagrań w tym przypadku prawdopodobnie nie powinniśmy się zatem obawiać.

Premiera Dishonored 2 nastąpi 11 listopada bieżącego roku.

Dishonored 2 z polskim dubbingiem - ilustracja #2

Dishonored 2 to kontynuacja jednej z najlepszych skradanek ostatnich lat. Pierwsza część – wydana w roku 2012 – zdobyła znakomite oceny w prasie i zapewniła sobie nieśmiertelność wśród fanów, głównie z uwagi na jej podobieństwo do kultowej serii Theif. Sequel rozwinie zasadniczo wszystkie elementy znane z pierwowzoru, wprowadzając dwójkę bohaterów (Corvo i Emily), nowy silnik graficzny (Void Engine) i liczne usprawnienia w zakresie mechaniki. Więcej o Dishonored 2 przeczytacie w naszym uaktualnianym na bieżąco kompendium wiedzy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dishonored 2

Dishonored 2