Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2018, 10:45

autor: AlexB

Karolina Gorczyca powróci jako Lara Croft w Shadow of the Tomb Raider

Firma Cenega oficjalnie potwierdziła, że nadchodzący Shadow of the Tomb Raider, podobnie jak dwie poprzednie części, otrzyma pełną polską wersję językową. W rolę Lary Croft ponownie wcieli się Karolina Gorczyca.

Lara Croft po raz kolejny przemówi polskim głosem. - Karolina Gorczyca powróci jako Lara Croft w Shadow of the Tomb Raider - wiadomość - 2018-05-04
Lara Croft po raz kolejny przemówi polskim głosem.

Ostatnie siedem dni to prawdziwy wysyp informacji o Shadow of the Tomb Raider. Poznaliśmy szczegóły na temat między innymi wydań gry, season passa, technikaliów i, być może najważniejsze, otrzymaliśmy nowe screeny oraz trailer nadchodzącej odsłony przygód Lary Croft. Premiera tego ostatniego zbiegła się z istotną informacją ze strony firmy Cenega – dystrybutora tytułu w naszym kraju. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku dwóch poprzednich części, Shadow of the Tomb Raider otrzyma pełną polską wersję językową (obejmującą zarówno napisy, jak i dialogi). W rolę pięknej pani archeolog ponownie wcieli się Karolina Gorczyca. Próbkę jej pracy, wraz z pozdrowieniami dla graczy, możecie usłyszeć na poniższym filmiku.

Ponadto firma Cenega opublikowała kilka zdjęć z sesji nagraniowej polskiego dubbingu zwiastuna. Można je obejrzeć poniżej.

Źródło: Cenega - Karolina Gorczyca powróci jako Lara Croft w Shadow of the Tomb Raider - wiadomość - 2018-05-04
Źródło: Cenega

Karolina Gorczyca to absolwentka krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Jest ona znana z licznych ról scenicznych, filmowych oraz serialowych. W jej CV znajdziemy takie produkcje, jak Czas honoru, Twarzą w twarz, Skrzydlate świnie czy Usta Usta. Rola Lary Croft w trylogii stanowiącej reboot kultowej serii to jak na razie pierwsza i jedyna przygoda Gorczycy z dubbingiem.

Po prostu kolejny dzień w pracy… - Karolina Gorczyca powróci jako Lara Croft w Shadow of the Tomb Raider - wiadomość - 2018-05-04
Po prostu kolejny dzień w pracy…

Oficjalnie zapowiedziane w połowie marca Shadow of the Tomb Raider ma stanowić zwieńczenie opowieści o początkach Lary Croft jako nieustraszonej poszukiwaczki skarbów. Tytuł przeniesie graczy do Ameryki Łacińskiej, gdzie bohaterka będzie zmuszona do przedzierania się przez dżunglę oraz eksplorowania miast i piramid tamtejszych cywilizacji. Produkcja, będąca wynikiem współpracy między Eidos Montreal i Crystal Dynamics, zadebiutuje 14 września bieżącego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Osoby, które zdecydują się na pre-order któregoś z droższych wydań, otrzymają możliwość uruchomienia gry 48 godzin przed jej oficjalną premierą.